1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Zula Hatası

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve freecaptancan tarafından 17 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. freecaptancan

freecaptancan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    144
    10
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyuna Giriyorum Veya Lobideyken Şüpheli Bi Program Bulundu Falan Diyor Pcde Hile Programı Var Ama Zula İçin Deil Zulayı Etkilermi ? Ama İlk Zamanlar Yapmıyodu Şimdi Yapmaya Başladı Sorun Ne Olabilir ?

2. 01Yusuf

01Yusuf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
  3. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Gözlemlediğim kadarıyla overwolf gibi programlar açıksa da etkiliyor.

4. freecaptancan

freecaptancan

25
    144
    10
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    evet overwolfta var kapatıp bi deniyeyim yazarım olup olmadığını

wolfteam hileleri var

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Temmuz 2016
  5. aLoNeAnqeL19

aLoNeAnqeL19
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

387
    396
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Efendim siz youtubeye zula hatası yazın. Orda hersey net bir sekilde video anlatılıyor. Ben size link atayım cozum link de
    https://youtu.be/NVWKffu8qFU

6. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dosya silmesi geçici çözüm.
    Hatta oyundan atmaya kadar gidiyor bazen ve tekrar geliyor o klasör.
    Her defasında aynı işlemin tekrarlanması sıkıntı. En iyisi sadece oyunun açık olması.
    Destek ekibinden aldığım çözüm önerileri, belki işinize yarar.
    Xingcode uyarılarının sebepleri :

1) Daha önce yüklemiş olduğunuz 3. parti yazılımların masaüstünüzde simgesinin olması ve yahut kurulu olduğu dizinin yani klasörün açık olması.(Örneğin:Cheat Engine vb.)
    Çözüm: Şüpheli bulduğunuz programı kaldırmak veya masaüstünden simgesi silme ve açıksa klasörü kapatıp tekrar oyuna girmek.

2) Daha önce yüklemiş olduğunuz 3. parti yazılımların windows kayıt defterine (regedit)'de kendine yol oluşturmuş olması.
    Çözüm : Şüpheli bulduğunuz programı denetim masası > Program kaldır'dan tamamen kaldırmak ve bilgisayarı yeniden başlatmak Yine aynı sorun devam ediyorsa Çalıştır > Regedit yazıp tamam'a bastıktan sonra > HKEY_CURRENT_USER > Software > [şüpheli programın adı ] bulup komple şüpheli programın adının yazılı dizini silmek ve bilgisayarınızı yeniden başlatmak.

3) Xingcode klasörünün hasar görmüş olması veya xingcode'nin yüklenememiş yani sağ alt taraftaki yükleme penceresinde alınan hata.
    Çözüm : Xingcode hasarlı ise oyunun bulunduğu dizinden C:\MadByte Games\Zula\Game XINGCODE adlı klasörü silip . zula_Launcher.exe'den oyunu açıp girmek.

4) Daha önce yüklemiş olduğunuz 3.parti yazılımların Dkb64.sys gibi sistem dosyalarına erişip, değiştirmiş ve yahut düzenlemiş olması.
    Çözüm : Diğer 3 çözüm işe yaramazsa sorununuz tek çözümü bilgisayarınızın işletim sistemini tekrar kurmak. Çünkü sistem dosyaları değiştirildiği veya düzenlendiği zaman bunları geri almak mümkün olmuyor. Bu sebeple işletim sisteminizi tekar kurmak gerekiyor.

Ayrıca,Sisteminizde yüklü olan koruma programları ağ bağlantılarını engellediğinden bu sorun ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Antivirüs programınızın en güncel sürümünün yüklü olduğundan emin olunuz şayet güncel bir programınız yoksa Koruma programlarını kapatarak Sistemi yeniden başlatmanızı öneririz. Masaüstünde açık bulunan klasör ve yardımcı programları kapatmanızı öneriyoruz.

aLoNeAnqeL19 bunu beğendi.
  7. freecaptancan

freecaptancan

25
    144
    10
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sıkıntı Bende Overwolfu Kapatınca Geçti

CumaliBzdmr bunu beğendi.