1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Bilgi Beğen ve Düzenle Butonlarını Kullanma

Konusu 'Forum Kullanımı' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 7 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. ' Jaqen

  ' Jaqen
  Yönetim Ekibi Administrator
  Plaka

  28
  4.339
  7.425
  385
  Volvo
  [​IMG]

  Herkese selamlar.

  Konuların daha düzenli ve görünür olması açısından faydalı iki butonumuz mevcut. Bunlar sık sık mesaj atılmasının önüne geçebilir, SPAM ve Flood yapmanızı engelleyebilir. Kullanımı oldukça kolay olan bu butonlara gelecek olursak:
  • Öncelikle açtığınız konulara ya da gönderdiğiniz mesajlara ani tepkiler beklemeyiniz. Cevap gelmesi kullanıcıların o konu/mesaj hakkında belirtecek fikirlerinin olmasını gerektirir. İlgi çekici bir konu ise ya devamı sağlanır ya da hakkında yorumlar gelir.
  • Bir mesaj gönderdikten kısa bir süre sonra benzer/aynı, üstteki mesajınızla alakalı her konunuzdan/cevabınızdan vb. sonra tek kelimelik cevaplar içeren, sadece alıntı ve ifade (smiley) kullanılarak oluşturulan ya da "güncel", "+1", "???", "katılıyorum" ve "geliyorum" gibi boş ve mesaj sayısını arttırıcı mesajlarda bulunmayınız. Bunlar yerine cevap veren kişinin mesajının altındaki "[​IMG]" butonunu kullanabilirsiniz.
  • Eksik, yanlış ya da sonradan alıntıladığınız mesajlarınızı tekrar mesaj atmak yerine "[​IMG]" seçeneğini kullanıp eksik ya da yanlış olan yere ekleme/çıkarma yapmanız önemle rica olunur.
  Parçalara bölünmüş mesajlar, o konunun kolay okunmasını ve anlaşılmasını zedeler. Elden geldiğince art arda atılan mesajlar moderatörler/yöneticiler tarafından birleştiriliyor. Fakat sizlerde konuların düzgün olması ve daha kolay okunması adına alt alta mesaj göndermekten kaçınınız ve kurallara uyunuz. Bunlarla birlikte Forum Kuralları'nı göz ardı etmemeniz gerekmekte.

  Önemle duyurulur...

  WOTMP.com Ekibi
   
  Hazeyn44, Steal, HellorD TV ve 33 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.