1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Wold of truck sözleşme sorunu acil yardım

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve capris637 tarafından 15 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. capris637

capris637
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    6
    0
    0
    arkdaşlar world of truck harici sözleşme dorse almadığım halde ve tırda dorse olmadığı halde harici sözleşmeden iş almak istiyorum yükü seciyorum su anda bekleyen teslimatiniz var diyor ama hiç seçmediğim halde ve iş almadağım halde bu işi iptal nasıl edebilirim harici sözleşmede işi iptal edip tekrar almak istiyorum ama teslimat var diyor açıl yardım lütfen

2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Esc'ye bastığın zaman ana menüde wot işlerinin küçük penceresi var ordan bulabilirsin diye düşünüyorum.
    Yada kapatıp tekrar aç, takılı kalmış olabilir.

3. HaunterTR

HaunterTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    331
    175
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bendede sana benzer sorun olmuştu.Wot'dan iki iş yaptım üçüncü işi alamıyordum hata veriyordu anamenüde wot işi duraklatılmış gözüküyordu.İşi iptal ettim oyundan normal bir iş teslimatı yapıp tekrar wot'a girdim sorun düzeldi işi aldım.Belki sendeki sorunda benimki gibidir

4. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    1
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Oyundan çıkıp girmeyi dene. Öyle yapınca da düzeliyor.

5. Muzaffer34

Muzaffer34
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    33
    19
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Esc basıp yukardaki wot simgesine tıklayıp işe devam et tıkla eğer tekrar vermezse işi iptal edip başka bir yük almaya dene bazen yüklerde sıkıntılar olabiliyor.

TalhaTR bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.