1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Sebebsiz yere banlandım

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve COMMUNIST tarafından 16 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. COMMUNIST

COMMUNIST
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    1
    0
    15
    merhaba sebebsiz yere banlandım sollama yuzunden duramadım sonra sollamak zorunda kaldım calaist duisburg tren yolunun orada sonra tren yolunu gecınce dorse havada asılı kaldı ban yedim lütfen yardım edin baskası yüzünden banlandım sırf ona yanlıslıkla sürttüm diye birde beni ben olmama rağmen banlamıslar anlamıyorum neden bunu yapıyorlar https://youtu.be/o3ykeoxmapı

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Aralık 2018
  2. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sağlamışsın sen :D
    Sebebsiz değil doğru bir karar verilmiş. Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde sollama-sağlama yapılması yasak.

Ayrıca siz o yolun yoğun olduğunu biliyorsunuz, neden son hız geliyorsunuz? :H

Jamevu ve LondroS bunu beğendi.
  3. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Öncelikle sağdan sollamışsınız, hadi onu görmezden gelelim adamın önüne bilerek kırıp, üzerine adama çarpmış/sürtmüşsünüz zaten bu kısım komple ban sebebi.
    Çarpan sizsiniz göz önünde olan sizsiniz, bu cümleyi niye kurdunuz anlamadım ama :)

Son olarakta burada büyük harfle başlık yazmanız yada büyük harflerle konu içeriği yazmanız herhangi bir şeyi değiştirmez.Büyük harflerle yazmak bağırmak anlamına gelmektedir ki forumda büyük harfle yazmamanız gerekmektedir.

Alttaki linktede oyun kurallarının olduğu konuyu bırakıyorum, mutlaka da okumanızı öneriyorum.
    https://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-oyun-kurallari-08-09-2018.8802/

Son düzenleme: 16 Aralık 2018
  4. vallaha baya sebebsiz miş bide o son cümlende diyosun ya bare oyundayken özür dileseydin

5. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Sağdan geçmişsin ve adamın ciğerini sökmüşsün hala haksız diyosun, biraz hatayı kendinde ara. Şöyle hayal et, trafiktesin bir adam çimenden geliyor önüne kırıp aracını pert ediyor. Kim suçlu sence?

6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Calais-Duisburg arasında sollamaya çıkıyorsan, kick veya bana hazır olacaksın.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.