1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Rehber ETS2:MP - İş Çıkmama Sorununa Çözüm

Konusu 'Yardım / Destek' forumundadır ve Jindar tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    http://www.ets2mptr.com/konu/sanal-sirket-nedir.3642/

Party/Grup sistemi yok, ancak yükü aldıktan sonra profil dosyanızı paylaşırsanız arkadaşınızda da aynı profil olacağından (yük ile beraber) bu şekilde aynı yükü taşıyabilirsiniz. Nasıl yapılacağı bilgisine küçük bir araştırma ile ulaşabilirsiniz. :)

Not: Konu amacından çıkmaması için önce yardım aradığınız konu ile ilgili bir araştırma yapınız, gerekli bilgiye ulaşamaz iseniz yardım konusu açınız, keyifli forumlar.

2. wolfeystayn

wolfeystayn
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    2
    0
    0
    şöyle bir sorun var, daha sıfır profille ilk işte kargoyu götürüyorum bir türlü success olmuyor ilg görev? oyun hatası mı?

3. creativedoctor

creativedoctor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

31
    2
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    uset g_developer "0"
    uset g_console "0"

bu bigiler benim profil dosyamda config.cfg de çıkmıyor. Ve sorunumu ilk yöntemlede çözemedim oyunda ki sürem 356 gün falan olarak kalıyor sürekli ama ilk yöntem ilk işimi almada sorunu çözsede kalıcı olmuyor. Ne yapıcam bilmiyorum...

4. Bosswolf19963

Bosswolf19963
    Plaka

27
    56
    38
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar forumu araştırdım yanlız iş çıkmama sorunu var onları economy yi dediginiz gibi yaptım 48 levelim şimdi oyunu güncelleyince oldu singplayerde yuk işi çıkıyor ama multiplayer de çıkmıyor . bide uykusuzluk var demişler arkadaşlar onuda yapmaya çalıştım garaja veya bayide uyudugum zaman dinleniyor yazıyor ondan sonra oyun kilitleniyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim

5. NemesisEagle

NemesisEagle

25
    7
    2
    50
    TruckersMP Profili
    konsola economi reseti 1 yapıp profile girince böyle diyo ana garaja atıyo bunun bi çözümü varmı

6. BlocKing

BlocKing

597
    285
    230
    Scania
    Bendede yük sıkıntısı vardı bu konu yardımcı oldu :)

enis6767 bunu beğendi.
  7. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tamam de yükü al . Sıfır yap tekrar.

8. TheCasH

TheCasH
    Plaka

17
    3
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Maalesef yok. Ekonomi sıfırlandığı için başa atıyor. Zaten bu çözüm yolu GEÇİCİ çözüm yolu. 4-5 defa iş yaptıktan sonra tekrar gözükmüyor, bu sırada siz kendiniz şirketlere gidip iş alın, 1-2 defa iş aldıktan sonra tekrar listede işler gözüküyor. Ben her defasında ana şirkete gitmektense bulunduğum şehirdeki şirketleri dolaşmayı tercih ediyorum.

GrandTurkey bunu beğendi.
  9. Lhankpentos

Lhankpentos

29
    11
    1
    35
    TruckersMP Profili
    her defasında yapıyorum bunu 2 günde bir garajımın olduğu şehre atıyor kesin çözüm yok mu gına gelmeye başladı

10. GrandLion

GrandLion
    Plaka

29
    235
    187
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kesin çözümü ben bu şekilde buldum;
    http://www.ets2sync.com/tr/