1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ETS 2] Vive la France ! Iberia Bağlantıları

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmR tarafından 7 Ocak 2021 başlatılmıştır.

 1. CumaliBzdmR

  CumaliBzdmR
  Yönetim Ekibi Administrator
  Plaka

  30
  4.445
  8.360
  385
  Volvo
  Euro Truck Simulator 2 için Iberia genişlemesinin yakında çıkacak olan sürümüyle birlikte, birçok sürücünün Avrupa yarımadasına ilk kez geçmek için aşamalı olarak ilerlemekten heyecan duyacağını biliyoruz. Fransa, anakara Avrupa'nın İspanya ve Portekiz'e açılan kapısı olduğundan, ekibimiz şu anda Vive La France için ücretsiz bir güncellemenin parçası olacak 2 yeni Fransız lokasyonu geliştiriyor !

  [​IMG]

  Bunlardan ilki, Fransa'nın güneybatısında yer alan Bayonne şehri; Fransız Bask Bölgesi'nin başkenti ve sınıra yakın konumuyla İspanya'ya giden sürücüler için önemli bir bağlantı. Bayonne ayrıca, sürücülerin teslimat yapabileceği yerel endüstrilere de yer verecek.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  İkinci konum, Pau Bölgesi'nde bulunan daha küçük Lacq köyü olacak. Bu küçük köy çoğu için sadece doğal bir araba yolu olacak olsa da, orada bulunan büyük bir endüstri var. Sanayi kompleksi, dünyanın en büyük doğal gaz sahalarından birinin keşfedilmesinden sonra inşa edildi. Bugün Lacq, Fransa'daki en büyük rafineriye ev sahipliği yapmaktadır ve dünyanın en büyük kükürt üreticileri ve ihracatçılarından biridir.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Bu alanların her ikisi ve Toulouse ve Bordeaux'daki iki yeni bağlantı kavşağı, Vive La France için ücretsiz bir güncelleme olarak gelecek! Lütfen bugün burada gördüğünüz tüm bu ekran görüntülerinin hem geliştirme hem de mevcut yeni görsel aydınlatma sistemi açısından devam eden bir çalışma olduğunu unutmayın.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Henüz yapmadıysanız, Vive la France'a göz atın! Euro Truck Simulator 2 için DLC ve Iberia DLC'sini Steam İstek Listenize ekleyin. DLC'lerimizin gelişimini desteklemeye gerçekten yardımcı oluyor ve zaten seçtiyseniz desteğiniz için teşekkür ederiz.   

 2. Cemsnbc

  Cemsnbc
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  38
  2.177
  1.678
  405
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Hayırlı olsun.
   
  01adanali01 bunu beğendi.