1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü DLC Etkinleştirme

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve SouL'Fly tarafından 19 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Birde mağazada Euro truck simulator 2 de DLC yi tıklayın bakalım Ne yazıyor. Mesela bende Scandinavia DLC'sinde hemen oyna yazıyor. Sende yükle falan yazıyor mu acaba?

2. SouL'Fly

SouL'Fly
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

24
    335
    66
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    sepette diyor ama içeriğine girince bu oyuna zaten sahipsiniz diyor.

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  3. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    YEREL DOSYALAR sekmesine gelip, Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula butonuna basın.

4. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hem orjinal ets hemde crackli ets yukludur pc nde. Sen crackliyi aciyosundur belki o yuzden dlc cikmiyodur. Steam i ac ordan ets 2 ye tikla oynaya tikla

5. SouL'Fly

SouL'Fly
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

24
    335
    66
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    Oyunu 1 yıl önce aldım ama steamden aldım crack yapmadim, yinede dediğini yaptım olmadı. Bomlife, abi onu da yaptım gelmedi. Ayrıca sepette yazıyor olması almış demem değil mi ? Zaten DLC kısmında var ama YÜKLÜ DEĞİL yazıyor

6. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Benzer sorun bende mecvut. Paint job dlc aldım ama oyunda yüklü değil yazısı çıkıyor. Sorunu araştıryorum bulunca sana da cevap yazarım

7. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sorunun çözümünü buldum arkadaşlar. Sorun steam den kaynaklı bir sorun değil. Steam BoaCompra diye bir firma ile anlaşmış. Bu sistem üzerinden oyunu kredi kartınız ile havele üsülü aldığınızda parayı havalet etmediğiniz takdir de eklenti size gelmiyor. Havale masrafı ise aldığım tutardan daha fazla tutuyormuş. Bu sebebten kredi kartı ile alışveriş yapacak arkadaşlar satın alma kısmının yanında Visa veya mastercard yazan yerin yanında Türk Bayrağı simgesi olan kısımı tıklayarak almamız gerekiyormuş. Yani anlayacağınız, BoaCompra üzerinden ödeme yapmak zorundayız. Eskiden böyle değildi. Steam bu sebebten sorun çıkartacak millete. Steam üzerinden havale ile satına aldığınız da size bir iban numarası veriyolar. Diyelim ki oyunu 20 TL ye aldınız, havale ücreti oyunun yarı parası kadar çıkabilir. Dikkat etmek lazım.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.