1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Sorunu

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve JNSkerem tarafından 24 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. JNSkerem

JNSkerem
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

51
    12
    3
    35
    TruckersMP Profili
    Merhabalar, multiplayer hesabım banlanmış, HV.ER EĞT.TUG.K.LIĞI/KÜTAHYA da askerliğimi yaptım ve memleketime döndüm, hesap bana ait, askerliğim süresince kardeşim hesabımı kullandı ve hack kullandığı iddasıyla banlanmış. üstünden aylar geçmiş ve ben bunu yeni öğrendim. Kendisini söylemesi ayıp iyi bi şamarladım fakat olan bana oldu, banımın kalkması mümkün müdür acaba? g29 direksiyon seti dahil bir çok masrafta bulundum bu oyun için, dostlarımla tekrar oynamak istiyorum, böyle bir şeyin tekrar yaşanması imkansız tüm samimiyetimle söylüyorum, truckersmp de ban appeal oluşturdum ama türkçe yazdım olayı Türk admin mevcut mu acaba okuyabilir mi? Yardım lütfen

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Hesap

Kendi hesabınızdan sorumlusunuz. İhlalin yapıldığı sırada hesabı kimin kullandığı göz önüne alınmaz. Kural ihlali yapıldığında, kural ihlalinin yapıldığı hesap cezalandırılır.

Yukarıda kurallardan bir kesit mevcut ve maalesef ki bu kesite göre yapılabilecek pek birşey yok.

Tüm TruckersMP kuralları: https://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-oyun-kurallari-08-09-2018.8802/

38kayserili bunu beğendi.
  3. JNSkerem

JNSkerem
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

51
    12
    3
    35
    TruckersMP Profili
    Fakat haberim dışında yapılan bir şey ve ben mağdurum, tek seferlik affedemez misiniz? inanın ne yapacağımı bilmiyorum, zaten ne hile şeyinden anlarım ne herhangi bir program şeyinden, istesem de yaabileceğim bir şey değil, yeni döndüm bi eğleneyim güzel vakit geçireyim dedim çöktüm resmen ya....

4. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Banı veren biz değiliz ya da bu forum Truckersmp'nin ana forumu değil.Banı verenler adminler, banınız ile ilgili haksızlık olduğunu düşünüyorsanız buradan feedback atabilirsiniz.

5. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kullandığın hesabın sorumluluğu sana ait olduğundan dolayı ağabeyin, kardeşin, arkadaşın ve ya başka bir kişinin hesabında oynaması bu durumu değiştirmez. Kural ihlali yapılan hesap cezalandırılır. §2.1 numaralı kuralı ihlal ettiğin gerekçesiyle sınırsız olarak yasaklandın. Kanıt ortada mevcutsa o yasak hiç bir zaman kalkmaz geçmiş olsun.
    §1.1 Hesap - Account
    Kendi hesabınızdan sorumlusunuz. İhlalin yapıldığı sırada hesabı kimin kullandığı göz önüne alınmaz. Kural ihlali yapıldığında, kural ihlalinin yapıldığı hesap cezalandırılır.
    Örnek: Kural ihlali gerçekleştirildiğinde hesabınızda sizin, arkadaşınızın, kardeşinizin, ağabeyinizin ya da bir başkasının oynuyor olması bu durumu değiştirmez. Halihazırda kullanmakta olduğunuz hesaptan tamamen siz sorumlusunuz ki, bu duruma hesabınızın çalınmış olması da dahildir.

§2.1 Hile Kullanımı/Oyun Açıklarından/Özelliklerinden Yararlanmak - KALICI BAN - Hacking/Bug/Feature abusing - PERMANENT BAN
    Oynanışı değiştirebilecek herhangi bir üçüncü parti programının kullanılması yasaktır. Bu ihlale, cheat engine üzerinden hız limitini kaldırmak gibi oyun bütünlüğünü bozan oynamalar da dahildir. Uçma/zıplama, hasarsızlık ve buna benzer üçüncü parti programların/hilelerin kullanımı yasaktır. Ayrıca, bilinen oyun açıklarını kullanarak diğer oyunculara karşı üstünlük sağlamak yasaktır.

6. UBerk

UBerk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.097
    785
    200
    Hile kullandığından emin misiniz? ISS Netspeed veya DSmart ise suç onda değil. Bu firmaları kullanarak oyuna girerseniz hile gibi gözüküyorsunuz.

7. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.865
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Onu nasıl ispatlayacak peki :)

UBerk bunu beğendi.