1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü MP'yi emanet edilen Türk Admine Bakın!

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve gokuG4L tarafından 19 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. gokuG4L

gokuG4L
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    10
    6
    35
    TruckersMP Profili
    Evet işte kul hakkına nasıl girilir?Nasıl haksız yere ban atılır LIGHTOFGOD adlı adminden gördük.120 gün ban yedim diye yeni hesap açıp ETS2 aldım, 1-2 defa ban yediğimiz oldu ama ondan sonra tövbe ettim hiç hata bile yapmadım.

Dün girdiğim oyuna bugün giremedim hemde adım kadar eminim hiç hata yapmadım.İkinci bir hesap açtığım için önceki hesaptaki ban kopyalandı ve 2 hesabımda aynı tarihe kadar yasaklandı.

Söyler misiniz hangi kuralda yazıyor hata yapmadan ban atmak?Yada ikincil hesap açmak?İtiraf edeceğiz yarıya düşürecekler ben şahsen bu oyundan daha bişey beklemiyorum açıkçası..Admininde Türk olduğunu öğrenmek ayrı bir koydu.

2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyun kuralı.
    Ban/Yasaklanmadan Kaçmak: Yasaklanma Sürenizin Uzaması / Kalıcı Ban
    Kalıcı veya geçici ban cezalarını, başka bir hesap açarak aşmaya çalışmak. (Yasaklandınız, oyuna giremiyorsunuz.. Yeni bir hesap açıp ban cezasını by-pass etmek yasaktır.)

harunkynr ve Bigboy bunu beğendi.
  3. SefaSaklar

SefaSaklar
    Plaka

21
    3
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    KEŞKE banada 58 gün atsaydı be kardeşim yabancı adam çaktı sınırsızı oda kaza yaptım dıye oyunun tadı yok

4. gokuG4L

gokuG4L

26
    10
    6
    35
    TruckersMP Profili
    Böyle bir oyun olmaz, adam gelip çarpıyor sinir olup biz çarpınca bize ban atıyorlar.Resmen para kazandırmak için ban atılıyor..Banla uğraşcaklarına bi troll server açsınlar orda takılsın veletler..

Resmen para tuzağı daha ne alırım ne tavsiye ederim şahsen oyunun ilk zamanları çok güzeldi dlc üstüne dlc para üstüne para..Resmen tuzak...

5. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Multiplayer ekibi olarak alınan oyunlardan vs. para kazanmıyoruz...

harunkynr ve KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  6. buraya gelip isyan etmeden önce dönüpte bir foruma bakmanızı tavsiye ederim oyun kurallarını okumadan böyle çıkışmanız çok yanlış bir davranış doğrusu. Bu arada kul hakkı derken neden bahsediyonuz adminler haklı yere banlayınca kul hakkımı yemiş oluyo adminler bu işi para ile değil gönüllü olarak yapıyor zaten oyunda sizi dlc alında diyede zorlamıyo sonuçta dlcsizde multiplayera erişebilirsiniz...
    BKZ:http://forum.wotmp.com/konu/oyun-kurallari-in-game-rules-tr-30-05-2016.8802/
    dpnt: (1. banınızı atanda türk admindir bilginize)

Eğinli ve harunkynr bunu beğendi.
  7. Aurora-TMP

Aurora-TMP

179
    148
    180
    Volvo
    Merhaba @gokuG4L ,

1-Oyunu Steam üzerinden satın alırken size aşağıdaki bilgi veriliyor.Bu resimde oyunun Multiplayer olmasıyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmıyor.Yani sizin ödemiş olduğunuz ücret SCS Software tarafından alındı.TruckersMP hiçbir zaman sizden bir ücret talep etmez.

2-Buradaki konuda son bir yıl içerisinde alınan cezalar ile ilgili yeni bir ceza sistemi oluşturulduğunu bilgisi veriliyor.Diğer hesabınız ile 9 cezanız var.Hangi oyunda 9 defa ceza aldıktan sonra hala size oyun oynamak için fırsat veriliyor?Ayrıca en son verilen ceza sadece 3 aylıktır.Yani size hala bir şans veriliyor.Verilen cezaları incelediğimizde küfür,çarpma,trolleme gibi birçok suçu işlemişsiniz.Yeni açılan hesapta da gene aynı şekilde devam etmişsiniz.Ben burada bir pişmanlık göremedim.

3-Kayıt olma sırasında sizden oyun kurallarını kabul etmeniz bekleniyor.Siz 2 üyelik açarak bu kuralları 2 defa okumanıza rağmen hala kurallara uymamışsınız.Oyun kuralları çok açık bir şekilde çift üyelik oluşturmanın yasak olduğunu belirtiliyor.

Kalıcı veya geçici ban cezalarını, başka bir hesap açarak aşmaya çalışmak. (Yasaklandınız, oyuna giremiyorsunuz.. Yeni bir hesap açıp ban cezasını by-pass etmek yasaktır.)

4-Ayrıca lütfen bunu da okuyunuz.
    Sunucular, moderatörler ve yönetim herkes için ücretsiz sağlanır ve bu anlamda, herkes TruckersMP sunucularında bir konuk durumundadır ve bu ayrıcalık herhangi bir anda geri alınabilir. Başka bir kullanıcı veya yönetim ekip üyesine karşı herhangi bir şekilde zorluk çıkartılmasına veya suç işlenmesine kesinlikle izin verilmeyecektir. Herhangi bir zamanda ve bizim takdirimizle sunuculara erişim imkanınızı kaldırma hakkımız saklıdır. TruckersMP modu yaratıcılarının hiçbir şekil, şart ve durumda SCS ile bağlantılı olmadığını unutmayınız.

5-Ayrıca Türk vatandaşı olmam bir şeyi değiştirmez.Oyunda herhangi bir ayrıcalık yapılmamaktadır.Herkese eşit şekilde davranılmaktadır.

Şimdi de sizin bununla ilgili cevabınızı bekliyorum.

Son düzenleme: 19 Temmuz 2016
  8. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    Ya abi bune şimdi.
    Banladıysa sebebi vardır,Türk diye illa kendi ırkına düşman mı olacak,hadi yabancılara yapıyorsunuz bari Türklere yapamayın.
    Ve her gelen para tuzağı diyor.Kurallar açık ve net.
    Bende oynuyorum 3 kere banlandım haksızmıydı evet neden haksızdı çünki adamlar önce bizi blockladı sonra ben onların konvoyunui 20 gün banlandım durumu anlattım kanıtın yok dediler,oturdum kalkmasını bekledim.Neden TÜRK düşmanı olsun ki.

harunkynr bunu beğendi.
  9. TUNANKA

TUNANKA
    Plaka

616
    2.143
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kendi Kuyusunu Kazıp Düşen Çıkamıyınca Ağlarmış. Ve Ek Olarak Kuralları Okumuyorsunuz, Okusanızda Ciddiye Almadan Devam Ediyorsunuz ;

harunkynr bunu beğendi.
  10. The Gamester

The Gamester

38
    8
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    her konuda haklısinız ama sadece sunu demek istiyorum oyunu 100 kisinin 80 i multiplayer oynamak icin aliyor ben de dahilim crackli surumu oynadim sirf multiplayer icin oyunu aldim para scs ye gitsede keske crackli surum icinde mp olsa yada sadece multiplayer icin size parayi odesek:)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.