1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Zula Steam'den Kaldırıldı !

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Jinx tarafından 13 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

1. Jinx

Jinx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili

Geçtiğimiz dönemlerde " Hep Destek Tam Destek " sloganı altında bir destek kampanyası yapan Zula , bu kampanya nedeni ile Steam kurallarını ihlal etmiş olup Steam den kaldırılmıştır. Kampanya içeriği , kendilerine iyi yorumlar yapan kişilere oyun içerisinde silah vb gibi hediyeler sunmaktı. Bu kampanya sonrası çok sayıda eleştiri alan Zula, Steam sözleşmesinde yer alan madde ( Steam de yer alan kullanıcılar hiç bir şekilde manipüle edilemez.) gereğince sözleşmesi iptal edildi.

Bu konuda yapılan açıklama ;

"" Gelen uyarılar nedeniyle 22 Kasım 2016 tarihli olan Steam yorum destek etkinliğimiz kısa bir süre içerisinde müdahale edilip 2016 Aralık ayında iptal edilmiştir.

Bu kadar eski ve iptal edilmiş bir etkinliğin Zula ile ilgili gönderdiğimiz onlarca basın bülteninin hiçbirini yayınlamadığı halde bu konuyu sistemli ve organize bir şekilde oyunu kapattırmak isteği ve amacını da yazılarında belirterek haber yapmalarını son derece art niyetli buluyoruz.

Özellikle gelişmekte olan oyun sektörüne sahip ülkemiz gibi bölgelerde medya mecralarının, geliştiricilerin hataları ve eksiklerini zamanında ve yapıcı bir şekilde paylaşmalarını ve en azından aynı efor ve gayretle aynı geliştiricinin başarı ve pozitif haberlerini de paylaşmalarını, duyurmalarını temenni ediyoruz. Bu şekilde lokal geliştiricilerin de uluslararası devlere karşı sahip oldukları dezavantajlara rağmen var olmaları ve başarılı olmaları yolunda en azından zarar vermemiş olunacaktır. "" [ ALINTI ]

Haberin geniş detayları ; http://www.webtekno.com/turk-yapimi-fps-oyunu-zula-steam-den-kaldirildi-h31115.html

TheKingTR ve UlasCaNN bunu beğendi.
  2. DURUSOY

DURUSOY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

194
    253
    165
    DAF
    TruckersMP Profili
    Alıntı Bir Oyunda İyi Olmuş.

3. Serhazin

Serhazin

25
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
  4. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Türkler bu oyundan hiç memnun değil duyumlarıma göre ciddi derecede para üzerine kuruluymuş...
    ben zaten girişmedim başından beri çünkü uyduruk bir oyun olduğunu fark etmiştim
    iyi grafiklere alışkın adamlar bu tür oyunlara el atmaz wolfteam cimiyiz la biz

UlasCaNN ve Onur Kaptan bunu beğendi.
  5. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bedava oyun olmasaydı daha çok sevilebilirdi belki. Fiyatını 10 lira yapıp pay to win olayını kaldırsalar ve oyunu çeşitlendirseler CS ye rakip bile olabilirdi. Ama yurdum geliştiricilerinin açgözlülüğü yüzünden ellerine gözlerine bulaştırdılar ve oyun wolfteam seviyesinde kaldı.

6. emre kaya

emre kaya

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    kaldırıldı diyorsunuz da oyun hala steamda gözüküyo ve girerken steamla bağlantılı hala.

7. EmirhanTURK

EmirhanTURK
    Plaka

214
    71
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun Steam'den Kaldırıldıysa Yazık Olmuş Arada Girip Takılıyoduk:(

8. UlasCaNN

UlasCaNN
    Plaka

24
    1.347
    1.786
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyunu 15 - 20 dakika oynadım ama hiç zevk vermedi ve steamden kaldırılması haklı bir sebep.

Draconian bunu beğendi.
  9. GoDFaTHeR35

GoDFaTHeR35
    Plaka

6
    0
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
  10. KeremTR

KeremTR
    Plaka

80
    48
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kimine göre güzel oyun kimine göre kötü.Bu herkesin kendi düşüncesi.Şayet ben zevk alıyorum oyundan arkadaşlarımla falan girince oyunu bilmeyip oynıyamayanlarda direk kötü diyor.Ama steamden kaldırılması kötü olmuş.