1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yumurta Sevmiyorum Ne Yapmalıyım?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Uorku tarafından 21 Ocak 2020 başlatılmıştır.

1. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dediğim gibi yinede bir kontrol ettir, erken teşhis edilirse sorunun azalır. Kokusundan rahatsız oluyorsun anladığım kadarıyla, bu da safra kesesine işaret gibi geldi.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  2. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ben sade süt içebiliyorum tek yumurta sevmiyorum

evet genellikle rahatsız oluyorum şimdi anneme danıştım ve bana inanmadı bana bağırıp karıştı napıyım gidip kendim randevu alıp tek başıma mı gidiyim hastaneye

kontrol nasıl yapılıyor ki tomografi ya da röntgen falan mı çekiliyor yoksa kan idrar testi falan mı yaptırılıyor

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Ocak 2020
  3. Vabis TV

Vabis TV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

194
    72
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende yumurta yemiyodum kolay kolay haftada 1 hadi 2 idi en son malum sezon başladı antrenmanlar kondisyon yapma çabaları fln her gün 1 yumurta yiyorum en az.Yani sevmesende yumurta cidden faydalı birşey sen kafanda yumurtayı sevmiyorum diye düşünme.Sabahları ye düzenli olarak alışıcaksın bak dene 1 hafta olmazsa tuzla bi güzel o zamanda yersin ya o da olmadı bende başkada fikir kalmadı yani.

Peynir konusunda pazara git bi dene hepsini ağzına uyanı bulursun illaki.Zeytinde bende siyah zeytini sevmiyorum acı geliyor bana yeşil zeytini dene bence seversin onu

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Ocak 2020
  4. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    deniyeceğim ama tuzlayarak yiyince de yumurtanın faydasını alamam diye düşünüyorum yumurtanın faydasını tavadan olanını mı yiyerek alabilirim yoksa haşlanmış olarak mı alabilirim

5. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Haşlanmış olunca sarısını yerim beyazını yemem bende

6. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ben tavada yiyorum ama sevmiyorum şöyle yapıyorum fazlacana tuz ekliyorum sonra öyle yiyorum biraz da çay içiyorum öyle yapıyorum

7. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Doğruluğunu tam bilmiyorum ama tavada yumurta kırıp çayla yersen yumurta boşa gidiyormuş diyorlardı

8. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben her tür yumurtayı yerim, ancak rafadan olunca yiyebilsem de, yumurtanın kokusu etkiliyor. Bu bakımdan, daha fazla pişirilebilir veya bazı baharatlar ile yumurta denenebilir.

Kahvaltıyı çayla yapmayın diyorlar, çay vitamini öldürüyormuş, sadece yumurta değil yani. Çaya limon parçası koyunca bu ortadan kalkıyormuş, söylenene göre.

9. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    tavada yiyorum ben haşlanmış yiyemiyorum çünkü kusuyorum evet çay demir eksikliği de yapıyor hem doğru söylüyorsun

o zaman ne yapmam lazım yumurtayı yiyip sonra mı çayı içeyim yoksa yumurtayı yedikten sonra kaç saat sonra çay içmem lazım

10. ssBASKAN

ssBASKAN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

199
    130
    165
    DAF
    TruckersMP Profili
    ekmek arası tost pizza aklına ne geliyorsa arasına koy ve sevdiğin bir şeyden bolca doldur tadını almadan yiyebileceksin