1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Yeni Windows Sorunu

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve balci158 tarafından 13 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

1. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Windows 10 a hoşgeldiniz geçmiş Windows deneyimlerinizi unutun. Biz kullanıcıların hoşlandığı bütün özellikleri şimdi sizler için kaldırdık. Artık Windows siz günlük işlerinizi yaparken size kolaylık olsun diye arka planda daha fazla bellek ve işlemci kullanır. 10 güne bir pekte işinize yaramayacak ama bilgisayarınızı oldukça yavaşlatacak güvenlik güncelleştirmelerimiz ile içiniz ferah olsun. Defender programımız birçok virüse karşı koruma sağlar, siz yinede internette gördüğünüz herşeyi güvenmeden indirmeyin. Unutmayın Defender sadece korur yerleşen virüsü silemez format kesin çözümdür. Yeni edge deneyimi ile tanışın. Kullanın farkı anlayacaksınız. Ara sıra hafızanızda bulunan bazı veriler silinebilir bu durumda sorumluluk size aittir. Önemli verilerinizin yedeğini almayı unutmayın. Yeni Microsoft Store ile işe yaramaz binlerce uygulama bir tık kadar yakınınızda denemeyi unutmayın. Ve yeni özellik siz istemeseniz bile gelen güncelleştirmelerimizi dilerseniz 1 aya kadar duraklatabilirsiniz. Nede olsa biz siz farkında olmasanızda o güncelleştirmeyi size geçiririz. Oluşan bazı bugları hep beraber diğer güncelleştirmeye kadar birlikte çekelim. Burada önemli olan kullanıcıları daha iyi yeni donamınlara yönlendirmektir.
    Microsoft olarak daima kullanıcı dostu politikalarımızla sizlerin yanındayız. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız tamamen gönüllülerden oluşan destek topluluğumuz sorununuza uzaktan yakından alakası olmayan çözümler sunarak size yardımcı olmaya çalışacaktır.
    İyi günler dileriz
    Microsoft (!!)
    Şaka bir yana Win 10 na geçmiş işletim sistemlerinden miras kalan Peek özelliği ile gelen gıcık bir durum sizin yaşadığınız, arkada basit bir not defteri açın sistemi yormayacak şekilde. Onun üstünden alt tab ile geçiş yaparsınız masaüstüne. Yada peek özelliğini kapatın. Win7 de böyle bir sorun yaratmıyor aynı özellik.

hoca33 2 bunu beğendi.
  2. balci158

balci158
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    100
    69
    75
    TruckersMP Profili
    abilerim zaten win10 da yok demişsiniz ama önceki asus notebookumda oluyordu. o yüzden böyle bi konu açtım zaten. demek ki güncellemeyle kaldırmışlar :( hepinize çok teşekkür ederim yardım etmeye çalıştığınız için :)
    ben bu taktiği önceki bilgisayarda kullanıyordum. csgo oynarken alt tab yapınca masaüstü geliyor fakat alt tuşundan elimi çekince csgo ya geri atıyordu. ya da herhangi bi oyun diyelim. ama en azından masaüstü gözüküyordu alt tab yapınca. bu bilgisayarda hiç bişey olmuyor sanki hiçbişeye basmamışım gibi oluyor.

hoca33 2 bunu beğendi.