1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru Yeni Rapor Puanlaması

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Song tarafından 3 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TRNebil01

TRNebil01
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    109
    38
    85
    Volvo
    Herkesten özür diliyorum adminlerden de özür diliyorum kral komando olayı çözdü ben benim aptalığm o kadar düşünemedim ozaman dicek bir söz yok adamların işi gücü varmış video çekip editliyorlar pardon ya daha bu konuya yorumda bulunmam

MertOguz ve Dogukan3535 bunu beğendi.
  2. Dogukan3535

Dogukan3535
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dostum çok güzel demişsin demi.. O zaman eksik var demektir bu eksiği kapatmaları gerek değil mi ne kadar çok oyuncu var ise admin çoğalması gerek demi forum'a bakan ve oyuna bakan olarak

3. babaferhat1903

babaferhat1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    282
    35
    105
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    alsın lar 20 30 tane daha admin madem kimse bakmıyor bunuda mı biz düşünelim ?

4. Ordan bakılınca kolay gözüküyo olabilir ama ha diye önüne geleni almıyolar destek ekibine alırken bile almanca portekizce ve fransızca istiyorlar artık gerisini siz düşünün sizce önüne geleni alsalar 20-30 tane doğru olurmu.
    Şunu hatırlatmak isterimki siz raporu zamanında attığınız için 1 ay içinde bakılmamış olmasa bile hayla raporun geçerliliği sürüyo diye biliyorum birikmiş bir sürü rapor vardır sıraylan bakılacaktır ayrıca 100 geçkin admin var diyorsunuz bu kişiler gönüllü yetkililer illaki bunlarda tatiliydi vs. olucaktır unutmayınki banladıklarının birde itirazı ile uğraşılıyor gönül isterki daha çok admin olsun umarım onlarda farkındadır. Ayrıca bu sorununuzu anlatmak içim mail atabilirsiniz feedback@truckersmp.com

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Ağustos 2017
  5. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Tmp yönetim ekibinde ingilizce dahi bilmeyen ibadullah adam var, diğerlerini saymıyorum bile :P

6. Onlar zaten kendilerini biliyorlar sayın moderatörüm tam bir facialar :D

7. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Derken ? Ne söylemek istedin anlayamadım. Hem "her önüne geleni almıyolar" diyosun hem de buna karşıt olan fikrime katılıyorsun ne iş ?

EmreAbi33 ve Dogukan3535 bunu beğendi.
  8. Artık onlar bir şekilde girmiş ama nasıl girmiş orasını bilemem sayın moderatörüm.

9. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    İyi de bu, soruma cevap niteliğinde değil ki. Neyse anlamadın sen beni.

EmreAbi33 ve Dogukan3535 bunu beğendi.
  10. Karşıt olan fikrine şöyle katılıyorum iyi bir dil isterken onları nasıl aldılar hayla anlamış değilim o_O tabiki işini gerçekten iyi yapan adminlerimizde var.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.