1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yeni çıkan DLC hakkında Anket!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve THEAKS81 tarafından 5 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Road to the Black Sea DLCsi sizce alınmalı mı ?

1. Evet. Alınmalı.

61 oy
    54,0%
  2. Hayır. Alınmamalı.

52 oy
    46,0%
  1. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim Türk lirası dövize karşı sakız parası olmuş öylesi böylesi yok bu konuyu tartışlayalım bile ekonomimiz dipte daha elde kürek ne kadar aşağı iniceğiz acaba diyip kazıyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin. 48 lira steam üzerinden satılan diğer oyunlara bakılınca bir dlc için oldukça yüksek bir fiyat diğer taraftan ben aldım ve dlc oldukça güzel SCS sonunda harita yapmayı öğrenmiş. Alan alır, pahalı olduğunu düşünende indirim bekler ama adam akıllı indirim ancak 6 ay bilemedin 1 sene sonra gelir.

2. Matrix505

Matrix505
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

299
    86
    130
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    Siz almasanız da mutlaka alanlar olacak ve bu adamlar alındığı için fiyatını değiştirmeyecekler. Aç gözlü oyuncular inat edip almasalar, adamlar söke söke bu fiyatı düşürmek zorunda kalır. Ama nerdee.

Ancak adamlara da bir yerde hak vermek lazım ki DLC'nin asıl fiyatı 18$ ve bunu güncel dolar kurundan çevirirsek (5,78) 103TL yapıyor. TL'nin değeri yerlerde.

3. THEAKS81

THEAKS81
    Plaka

26
    312
    346
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Alan arkadalar başka hiç bir DLCye benzemediğini söylüyor. Bulgar ve Romanya da güzel yollar varmış...

38 KAYSERİLİ 38 ve xuey-s bunu beğendi.
  4. EM1R

EM1R
    Plaka

264
    218
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kaç senedir gelsin gelsin diye tutturanlar şimdi 9tl'nin hesabını yapıyorlar.Durumun yoktur indirim kovalarsın eyvallah ona hiç kimse bir şey diyemez.Anket sonucunu buraya yakıştıramadım doğrusu.Bende 39tl bekliyordum ama 48tl olarak çıktı.Bunu bence en çok etkileyen şey 420.000 kişinin istek listesine eklenmesi.Bu 420.000 kişi potansiyel alıcı.Bu şirkette o kadar kişi çalışıyor.Firma para kazanmasa başka özellikler nasıl gelecek başka lisanlar nasıl alınacak.Bu dlc bir dönüm noktası oldu çıkacak olan diğer dlcler için.Çıkacak olan diğer dlcler artık daha kaliteli olacak bu kesin.Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.Sadece Edirne,Tekirdağ ve İstanbul'a 48tl vermiyorsunuz.Romanya ve Bulgaristan da boş şehirler değil.
    Ben göçmenim.Bizim büyükler yıllar önce Bulgaristan'dan buralara gelmişler.Bende merak ediyordum oraları merağımı gidermek için bu dlcnin yeteceğini düşünüyorum.
    Okuyanlara teşekkürler.
    Edit:Ankete indirimde alacağım diye seçenek eklenirse iyi olur.

Son düzenleme: 7 Aralık 2019
  5. THEAKS81

THEAKS81
    Plaka

26
    312
    346
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Şöyle söyleyeyim SCS harita dlcsi yapmayı öğrenmiş Bulgaristan da çok güzel yerler var daha romanya ya geçemedim... İskandinavya kalitesinde

Methesela bunu beğendi.
  6. POVAC

POVAC
    Plaka

32
    126
    95
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Fiyat aslında çok yüksek değil.Şöyle bir mantıkla düşünmek gerekir.Yeni sezon kıyafetler çıkınca her zaman pahalı olur nedeni ise yeni çıkmış olmasıdır.Bir diğeri ise haritanın güzelliğini anlatmaya gerek yok.Bir mağazada bir gömlek 20 tl iken başka bir mağazada bir gömlek 100 tl bunun nedeni kalitedir.

DesertEagle26 bunu beğendi.
  7. F0rneo

F0rneo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    kötüleyenler umurunda olmayanlar zaten adamlar ucuza bile veriyolar bize normalde 100 tl yi geçer bu dlc yabancı ülkelerce hesaplarsak senin ülkenin avrupa kısmıda olsa gelmiş ne bekliyor anlamadım bu insanlar adam senin mahalleni yapacak değil eğer ki öyle olsa bu oyundan bir tane daha çıkarıp yapmaları gerekecek o da epey pahalı olacaktır ölçekten dolayı çok uğraşılması gerekecek onun yerine 3 şehir getirmeyi tercih etmişler her neyse işte küçük bi kısmı da olsa geldi 48 tl ye istemeyen almasın en iyisini yapar ama ben 5 tl olsa almam diyecek insan hiç konuşmasın,kötülemesin scs yi burada

8. EfeTrgt

EfeTrgt
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

34
    13
    5
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Anadolu Yakası, Boğaz Köprüleri,Başkent Ankara,Çanakkale gibi bir kaç bağlantı yer olsaydı alınırdı. İstanbulun tamamı bile yok. Ben boğaz köprüsünden geçmezsem ne anladım bu işten!

Batu17 bunu beğendi.
  9. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle bu konuyu açan forum kullanıcısı arkadaşı tebrik ederim. Herkesin ikilemde kaldığı bir vakit iyi olmuş bu konu. Bilenler vardır elbet türkiyenin modsuz bir biçimde oyuna gelmesi benim için hiç hayal edilemeyecek kadar önemliydi. Sonunda 3 şehirde olsa oyuna o bayrak asıldı ve şehirlerimizin 3 tanesi eklendi. Tabi ki bir çok emek verildi ve harita üzerinde çalışıldı. Ama bu scs nin yaptığı tam da dlc nin bizim için ne kadar önemli bir olay olduğunu bilip bunu fırsat bilmesidir. 3 şehrimiz olmasaydı 48 ₺ değil 38 ₺ ye bile satamazlardı. Elbette dlc yi alacağız. Ama 48 ₺ her türk gencinin hop diye oyuna yatırabileceği bir para değil. Ha ne olur tüm türkiye gelir ya da en azından 15-20 şehir getirir scs haritaya (biliyorum sadece 3 şehir olacağı muhabbetlerini) o zaman 100 ₺ bile göz kırpmadan ödenir. Ama 3 şehir koyup sabah akşam türklerin heyecanından faydalanıp haritanın reklamını yapıp 48 ₺ yazmak gerçek anlamda 'fırsatçılık' olmuş. Harita çok güzel olmuş ama biraz pahalı geldi bana da.
    İyi forumlar.

TRMert77 ve THEAKS81 bunu beğendi.
  10. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    tamam scs kuru normalden biraz fazla tutup uyanıklık yaptı ama tl ye göre kuru tutsaydı 103 tl yapıyordu bunu yapsa kim ne diyebilirdi? anca böyle bağırırdık yazarak:D zaten 39 40 tl bekleniyordu 9 tl fazlaya çıktı ve haritada küçük değil yani sadece türkiye yok. neyse bekleyin inerse alın bağırmak fayda etmez yani;)