1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yediğim Banı İnceler misiniz?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve emre kaya tarafından 26 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. emre kaya

emre kaya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    https://www.youtube.com/watch?v=wfrfwM-cZ-4&feature=youtu.be

Merhabalar bu videonun sonundakı hayaletavcii nickli tır benim sarı tır çok hızlı gelmiş ve orada durmamış bile ben oynarken zaten onu orda görmedim bile aniden bişey çarptığını farkettim zaten görsem yol verirdim orda duruyordum zaten yeni kalkış yapmıştım ve ilerde adamla birbirimizden özür diledik burada alakasız birinin videosundan ban yedim ve suçlu olduğumu düşünmüyorum zaten sarı tır ilk o benden özür diledi ama benim ban yemem biraz benim canımı sıktı birde siz değerlendirin isterseniz

2. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bana da sizin ban yemeniz tuhaf geldi. Çünkü sonuç olarak o sarı tır dönecekti yani onun beklemesi gerekirdi. Ki siz zaten dönme yerinden geçip tam köprünün ayağına gelirken bu kaza yaşanmış yani yol hakkı sizinken nasıl ban yediğinizi anlamadım.

DaNgEr900, Korhan ve emre kaya bunu beğendi.
  3. emre kaya

emre kaya

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Birde 9 gün yemişim 9 günlük bi durum yok bile ortada itiraz ettim dönüş bekliyorum

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  4. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Uzun süre sonra bu ban konuları ile ilgili açılan konulardan birinde ban yiyen kişinin haksız ban yediğine şahit oldum. Tekrar tekrar izledim fakat sende bir suç bulamadım enteresan bir ban olmuş.

5. Hüseyin33

Hüseyin33
    Plaka

25
    54
    9
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Abi bence hak etmişsin banı çünkü kimse sana yol vermemiş bu 1
    2. Karşıya bakmadan karşı şeride atlamışsın
    3. Dörtlün yanmıyor
    4. Orada tek yapman gereken şey kayıt alıp geri dönmen veya f7 çekmen

6. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    bence %100 haklı ban. Sarı tır çok hızlı değil, yol hakkı da zaten onun. Yani itiraz etsen de açılacağını sanmıyorum en fazla süresi düşer, belki.

hoca33 2 bunu beğendi.
  7. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kimse de dememiş ki arkadaş orada kafam kadar "yol ver" tabelası var. O tabela olduğu için normal de yol hakkı o sarı tırın oluyor, ama bundan ban yemeniz oldukça saçma.

RaiglacheL, Razor3214 ve emre kaya bunu beğendi.
  8. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Orada "yol ver" tabelası var, ama yine de sarı tırın uçarak girmesi gerekiyor mu? :kahve:

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  9. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Avrupa da veya Amerika da dur tabelası, yol ver gibi tabelaların olup trafik ışıklarının olmadığı yerde gelen araba yol boş olsa bile mutlaka frene basıp yolu kontrol edip ardından ilerlemesi gerekir normalde kural böyledir. Sanırım sarı tır Avrupa'nın hızlı gençlerinden.

emre kaya ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  10. berkay404040

berkay404040

44
    15
    11
    60
    TruckersMP Profili
    Forum ana sayfasında benim videoma bakar mısın? Yaklaşık aynı durum var. Bu video da ters şeritten gelen sen banlanmaşsın benim videomda yolumda giden ben banlanmışım

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.