1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel WOTMP Ailesi Tanışıyor!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve iArknn tarafından 26 Nisan 2020 başlatılmıştır.

1. ahmet91

ahmet91
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    İsmim Ahmet Akif 15 yaşındayım Tekirdağ'da yaşıyorum. Yaklaşık 4 yıldır ETS 2 oynuyorum ve yaklaşık 3 yıldır da bu forumdayım.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  2. emir67tr

emir67tr
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

20
    174
    56
    115
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İsmim Emir Polat , Soyadım Dursun 16 yaşındayım İstanbul kartalda yaşıyorum 2012 den beri ets oynuyorum ilk başta ets1 ve ets 2 olarak 2017 da foruma katıldım herkese hayırlı ramazanlar dilerim

3. by_angeralee06

by_angeralee06
    Plaka

259
    61
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Umut Demir 23 Yaşındayım Artvinliyim 2015 yılından beri forumdayım. Ankarada Yaşıyorum mesleğim SMMM

4. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    1. Merhaba Cem Çayköy Namı diğer Cemsnbc
    2. 5 Yıldır buradaymışım bugün öğrendim.
    3. 37 yıldır bu hayattayım. Allah uzun ömür verirse yaşamaya devam. Yıllar ne çabuk geçmiş gitmiş. Gençliğinizin kıymetini bilin.
    4. Çağrı merkezi müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. (Çin işkencesi gibi ismi var. 29 harf 4 kelime. Üşenmedim saydım birde.)
    5. Forumda en çok çekiliş yapan olarak forum tarihine geçmiş olmam lazım. Merak etmeyin çok yakında bir çekiliş daha gelebilir.
    6. Sözlerime burada son verirken, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. Sanırım bunu burada demiyorduk ama olsun dedik bir kere.
    7. :D :D :D :D

iArknn, Erendeha, EmreG ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  5. Erendeha

Erendeha
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Eren Altuner 15 yaşındayım kendimce bi oyun yapmaya başladım ufak yazılım bilgisine sahibim doğma büyüme Karamandayım Karamanı hala konyanın ilçesi sananlara söverim
    Sanırım 4 yıldır bu forumdayım buraya geliş sebebim ets2 yi ilk aldığımda buranın resmi site olduğunu sanmam.

Ozan Ceylan, 38 KAYSERİLİ 38 ve iArknn bunu beğendi.
  6. Knocked

Knocked

101
    196
    125
    TruckersMP Profili
    Adım Mevlüt Öner Karamanlıyım ama Konya'da yaşıyorum 18 yaşındayım ets2 modları yapmayi seviyorum sharemods sitesinde 50k downloadım var. Nick olarak genelde MLT kullanırım.

DaNgEr900, UlasCaNN, iArknn ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. Erendeha

Erendeha
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hemşerimi buldum :D

Knocked bunu beğendi.
  8. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.769
    255
    Ozan Ceylan,namıdiğer Bluestark.14/12/2001 Aydın Köşk doğumlu bir öğrenci arkadaşınızım. Uzun süredir buralardayım güzel dostlar,arkadaşlar,düşmanlar biriktirdim.Hepsi de hayat tecrübesi oldu,sırf ETS’de bir şey öğrenmek için girdiğim yer neredeyse ikinci ailem oldu diyebilirim.Adamına göre muamele yapmayı severim.

9. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kerem Şeker,13 yaşındayım Çorumluyum 5 Ağustos 2019 tarihinden beri buradayım genellikle oyun oynarım ve bazen resim photoshoplarım çokta aktif olmasam da bazen girip bugün hangi konu açılmış? diyip bakıyorum :)

Knocked bunu beğendi.
  10. Birlik Garage

Birlik Garage

24
    13
    3
    60
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Fatih Çelen 19 Yaşındayım 4 Yıldır 5 Yıldızlı Otel Banquetinde Çalışıyorum 1 Yılı Aşkın Süredir Genç Kızılay Gönüllüsünde Bulunuyorum 3 Yıldır Ets2 Oynarım Saygıyı Düzeni Seviyorum İstanbulda Yaşıyorum

EmreG bunu beğendi.