1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Windows 10 sürümü hakkında

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve eren2502 tarafından 3 Nisan 2019 başlatılmıştır.

1. eren2502

eren2502
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    125
    8
    20
    beyler 2015 te bilgisayari windows 8.1 olup ucretsiz rezerve ile windows 10 a gecirenler bi bakarmisiniz bilgisayariniza windows 10 un hangi surumune gecmissiniz education mi?

2. kalenderonur

kalenderonur
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

405
    361
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ücretsiz geçiş öncesi Windows sürümünüz neyse aynısının üst sürümüne geçiyordunuz.
    Ben x64 Pro kullanıyorudum ve yine x64 Pro ya yükseltmişim.

3. eren2502

eren2502
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    125
    8
    20
    beyler laptopumda orjinal windows 8.1 coresinglelanguage surumu yukluydu oeminde yani anakartina gomulu surumude bu 2015 yilinda windows 10 a rezerve edip yukseltmistim windows 10 coresinglelanguage surumu olmustu 2 ay once format attim ve crackli windows 10 kullaniyordum ancak bunun bilgisayar icin tehlikeli oldugunu ogrendim ve tekrar windows 8.1 coresinglelanguage veya windows 10 coresinglelanguageye yuklemek istedim ancak windowsun sitesinde windows 10 ve 8.1 in coresinglelanguage iso dosyasi mevcut degil destege yazdim cevap bekliyorum ancak benim icin iso yapacaklarini dusunmuyorum yabanci sitelerde falan isolari bulunabiliyormus bilen bir arkadas bana yardimci olabilir mi

Düzenleme: merhaba dün bilgisayarıma windows 10 yukledim ve oeme gomulu kodla etkinleşti ve kullandım kurulumda diskc ye kurulmasını istediğim için disk c yi seçtim ancak bilgisayarı açtığımda disk d de windows klasörü olduğunu gördüm yuklenme tarihide aynı d dekini kaldırmak istiyorum ne yapmalıyım yardımınızı bekliyorum

disk d https://hizliresim.com/oXMmGo

disk c https://hizliresim.com/r5bDqB