1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Win10 ve pc yenileme

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve EmreG tarafından 19 Kasım 2018 başlatılmıştır.

1. gençler hatırlarsanız eskiden pc kasma sorunu hakkında bir konu açmıştım we arkadaşlar pc özelliklerimin yetersiz oludğunu söyledi . Bende geçici süre lik ideare edeceğim için yeni pc almayı erteledim ve pc yeniledim 2 gb ram eklettim daha sonra bilgeseyarcı win 10 un pc mi kastırdığını söyledi ve win 7 yapmanın uygun olduğunu söyledi bende win 7 yi sevdiğim için kabul ettim ekstradan 20 tl aldı .Asıl sorum bilgeseyarcı beni dolandırdımı yani win 10 un pc mi kastırdığı doğrumu .Performansolarak çok fark var ama win 7 yi başka bi bilgeseyara nasıl bedava yüklerim öğrenmek istiyorum cd ye atıp yedekde dursun istiyorum bilgisi olanlar her iki sorumucevaplarsa sevinirim

he bu arada toplam 2 gb ram ve win 7 ye 160 tl ödedim

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Kasım 2018
  2. Amirim4530

Amirim4530
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    Sistem özellikleri baya baya düşük ise kastırma yapabilir win10 fakat 2gb ram için 160tl 'yi aşırı gördüm format desen 20-30lira bişey bence fazla ödemişsin...

3. Spyy

Spyy
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

22
    73
    25
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kandirmadi dogru win7 az kasar bilgisayarda ama win7 sen kendinde cd ve ya usb kura bilirdin bilgisayarna

4. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    O fiyat çok kazık.

efkarligamer bunu beğendi.
  5. EmircanK

EmircanK
    Plaka

107
    61
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @efkarligamer Bir bilgisayarcı olarak söylüyorum. Win7 format 30tl diyelim. Ram fiyatı çat patlasın 60tl olur. 2gb ram ve format için toplam 160tl kazıktır.

6. peki onu nasıl yapabilirim

7. bide esat antivürüs indirmiş deneme versiyonu değil hala kazık mı?

8. EmircanK

EmircanK
    Plaka

107
    61
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Eset Antivirüs'ün crackli programı her sitede mevcut. Virüs programınız ilerleyen zamanda deneme sürümüne düşecektir. Her formattan sonra her bilgisayarcı eminim ki Eset Antivirüs yada vb. virüs programı kuruyordur. Formatın içinde olan programlar. Sizden birazcık fazla ücret almışlar.

9. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bundan sonra 20 tl yi format için harcama kendin at bitane cd dvd al bilgisayardan iso indirip onlara aktarirsin hem 20 tl de cebinde kalir

10. Spyy

Spyy
    Plaka

22
    73
    25
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    youtubeye yaz tecnopat usb win7 yazma