1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Vac ban yedim?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sametcakr5734 tarafından 7 Haziran 2019 başlatılmıştır.

1. Nemesis306

Nemesis306
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hile kullanmadan VAC yediysen geçmiş olsun, eğer bizden saklayıp da hile kullandıktan sonra VAC yediysen ne güzel olmuş.

Bilgisayarında BitTorrent, Cheat Engine gibi programlar varsa belki ondan dolayı VAC yemiş olabilirsin. Sen, Steam'den isteyip kaldırtamazsın, hata varsa otomatik olarak kaldırılır. Arkadaşımın başına da gelmişti çünkü. Sonra hata farkedildi sonra kaldırıldı.

2. F0rneo

F0rneo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    bir kere oyundaki yaklaşık 1400 saatimi çöpe atacak kadar akılsız değilim hem bu 3.parti bir yazılıımdan dolayı olsa oyun içinde ban yerdim bu da demek oluyorki overwatch ban yemişim asla hile kullanmadım bu zamana kadar chat engine var bilgisayarımda ama ets de para seviye hilesi için kullanıyordum onuda ta bilgisayarı aldığım zaman indirmiştim o kadar uzun süredir duruyor bilgisayarımda 240 win im vardı rekabetçi maçlarda yani az değil emek verdim o kadar 3 senedir oynuyoyorum bu oyunu 45 47 kille de maç bitirmişliğim oldu 5 kille de uzun lafın kısası bu oyunda hile açmam açtırmam açana da oyunu zehir ederim yapmadığımı bırakmam!

3. OguzhanY

OguzhanY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    15
    15
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    3. Parti Yazılımdan Kastım Sen Hile Açmışsın Demek Değildi. Ayrıca Eğer OW'den Ban Yediysen Buraya Oyuna Girip Ana Menü'den SS Atar mısın? Çünkü Gerçekten OW'den Yediysen Oyuna Girdiğinde Ana Menüde "Bu Hesap Overwatch Tarafından Yasaklanmışır" Veya "Bu Hesap Overwatch Tarafından Hatalı Bulunmuştur-Oldukça Hatalı Gibisinden İbareler Çıkar. Ama VAC Ban Yediysen Yani 3. Parti Yazılımlardan Dolayı Ban Yediysen Direk VAC (Bu Hesap Kalıcı Olarak Güvenilir Değil) Yazar.

4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bot vs. kullanıyor diye bir botla banlanmış. İşe bak.

Nemesis306 bunu beğendi.