1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Üst Yönetime Ulaşmak

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve TRMert77 tarafından 7 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Merhaba,yaklaşık 2 gün önce bir abim sebepsizce 3 gün ban yedi.Ve bunu itiraz ettiğimiz zamandada Türküz diye ırkcılık yapıldı ve konu kilitlendi.Oyunda sürekli almanların ırkçılıgına maruz kalıyoruz ve gerekli kanıtları sunduğumuz zamandada ne tesadüf alman bir üst yönetimle karşılaşıyoruz durumu anlatıp elimizde kanıtı sunarak yaklaşımda bulunuyoruz fakat argo bir cevap vererek ırkcılık yaparak itirazımız kapatılıyor.
    Geri bildirim haricinde üst yönetime nasıl ulaşabilirim?Elimde yeterince ırkçı yapıldıgına dair video resim bulunmakta.Ve ne yazıkki almanların ırkcı davranışı haricinde malesef ve malesef 1 tane Türk adminde mevcut içinde ve hertürlü kanıtım elimde bulunuyor isim kesinlikle paylaşmayacağım.
    Üst yönetim ile ulaşmamı sağlayabilirseniz yada herhangi bir yol var ise yardımcı olursanız memnun olurum.

2. Jamevu

Jamevu
    Plaka

28
    159
    306
    165
    TruckersMP Profili
    Konuyu kendinize göre değerlendirmek yerine konuyu açıkça burada ifade etmeniz daha yararlı olacaktır.

3. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Kendime göre değerlendirmiyorum.Elimde yeterince kanıtlarım var ve burada paylaşmak istemiyorum,paylaşmak zorundada değilim.Sadece yardım almak istiyorum.

BMW ci bunu beğendi.
  4. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Ege1903 ve TRMert77 bunu beğendi.
  5. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Yorumun için sağol geri bildirim,feedback haricinde bir üst yönetime ulaşmak istiyorum

BMW ci bunu beğendi.
  6. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Böyle Konularda Üst Yönetime Ulaşabileceğin Tek Yol Sadece Fidbek Atmak. Başka Yollarla Sonuç Alamazsın.

7. Driven06

Driven06
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    421
    822
    250
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Adamlarda haksız değil. Nerede bir karmaşa, bir yol kapatma, trollük, kasıtlı çarpma, nerede bir küfür kapışma görsem nerdeyse hep Türkler.

38kayserili ve Ozan Ceylan bunu beğendi.
  8. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Bu doğru.Fakat bunlar yüzünden genelleme yapılması yanlış.Oyunda her milletin sıkıntı çıkartanları mevcut belki Türkler diğer milletlere karşı 1. sırada olabiliriz evet fakat onların yüzünden biz düzgün sürenlerin ve hiç banlanmamış kişilere karşı ırkçılık yapılması kesinlikle doğru değil.

BMW ci bunu beğendi.
  9. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    dostum birisi sanki beni anmış

dostum konudaki çağresiz durumuna üzüldüm maalesef böyle yapıyorlar zamanında bende ciddi bir oyuncuyken banada çok haksızlıklar yapıldı ve bende oyunu dağıtmaya karar verdim o abine tavsiyem banı açılınca direkt ncz'yi fulleyip herkesin içinden geçsin mümkünsede admınlerin içinden geçsin tavsiyem budur üs yönetim çözmüyor inanki yinede şansını dene çözmesse dediğimi uygula benim gibi deli gibi makasa gir 10 tane hesap aç herkesi mahvet.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Aralık 2018
    Ozan Ceylan ve TRMert77 bunu beğendi.
  10. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Kendin bari yapıyosun başkalarına yaptırma. İnş bir gün bu forumdan da ban yersin

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.