1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Tuş basmıyor

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Yusuf Kerem tarafından 6 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Yusuf Kerem

Yusuf Kerem
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

36
    84
    32
    75
    DAF
    TruckersMP Profili
    Merhabalar sorunumdan hemen bahsediyorum laptop kullanıcısıyım ayrıyetten de mekanik klavye sahibiyim klavye olarak mekanik olanını kullanıyorum sorun şu ki klavyemdeki 'a' tuşu çalışmıyor şöyle izah edeyim daha öncedende başıma gelmişti tuşu çıkarıp temizlediğimde düzeldi yine öyle bir sorun olduğunu duşip yine temizledim ama nafile (ince uçlu boya fırçasıyla) gariptirki switch kısmına üflediğimde düzeliyor ama bir süre sonra tekrar sar başa aynı şeyler tekrar yaşanıyor muhtemelen raya kaçan bir toz var ve temazsızlık yaratıyor sizlerinde başına gelmiş olabileceğini düşündüğümden soruyorum temizleme yönteminden daha etkili bir yol yada farklı bir temizleme şekli biliyor iseniz bana yardımcı olurmusunuz

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.