1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru TruckersMP.com, ATSMP'nin yayınlanması ve yaşanan aksaklıklarla ilgili duyuru!

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Greybeard tarafından 7 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Merhaba,

06.02.2016 tarihi itibariyle American Truck Simulator Multiplayer sistemi tüm oyuncuların kullanımına açılmış olup, gerekli client, mod resmi sitesi olan http://truckersmp.com/en_US/download linki üzerinden indirilebilecektir.

Öncelikle belirtmek isterim ki, bu client versiyonu ile birlikte, hem ETS2MP hem ATSMP sadece 64 bit versiyon olarak yayınlanmıştır. Yani 32 bit işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarda MP modu ne yazık ki artık çalışmayacak.

Öte yandan; yaşanan aksaklıklar ve diğer bazı konular herkeste bir kafa karışıklığı yarattığından bilgi vermek isterim:

- truckersmp.com resmi sitesine zaman zaman erişim sağlanamıyor. (Dolayısıyla client'i indiremiyor bazı arkadaşlarımız.) Aşırı yüklenmeden kaynaklanan geçici bir problem olduğunu belirtmek isterim. Web-Dev'ler öncelikle bu konu üzerinde çalışıyorlar.

- Client'i indirdim ancak oyuna giremiyorum. Şifre/e-posta hatası veriyor. Web-Dev'leri daha hızlı erişim sağlanabilmesi açısından API sistemiyle ilgil bir düzenleme/optimizasyon yapılar. Buna rağmen zaman zaman dengesizlikler yaşanabilir. Sabırlı olmanızı rica ederiz. En kısa sürede tüm sistemler sağlıklı işleyişlerine geri dönecektir.

- forum.ets2mp.com adresinden erişim sağlanan resmi foruma ulaşılamıyor: TruckersMP ekibi, öncelik olarak yeni client ve client'in indirileceği resmi sitede yaşanan problemlere öncelik tanıdıklarından; ve çoğu kullanıcı resmi forum üzerinden gelişmeler hakkında bilgi almak istediklerinden forumda aşırı bir yüklenme söz konusu. Dolayısıyla forum erişimi ile ilgili problemler daha az öncelik teşkil ettiğinden, erişimde sıkıntılar 07.02.2016 - 01:46 saati itibariyle devam etmektedir. En kısa zamanda çözülecektir.

- Client yeni olduğu için problemler yaşarız endişeleri hakkında: Takip ettiğiniz üzere, uzun zamandır topluluğa kapalı olarak, son 3 gündür de topluluğa Twitch.tv gibi platformlar üzerinden yayınlar yaparak test işlemlerini gerçekleştiriyorduk. Hem mod yapımcısı mwl4, hem de diğer ekip üyeleri, önceki bazı versiyonlarda yaşanan aksaklıkları göz önünde bulundurarak, epey detaylı bir test süreci gerçekleştirdi. TruckersMP Takımı olarak herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağını ummakla birlikte, karşılaştığınız sıkıntıları resmi forum üzerinden özel mesaj yoluyla bana bildirirseniz sevinirim.

- Site/topluluk ismi ve logosunda son zamanlarda üst üste yapılan değişiklikler: SCS ile ilgili bir konudan kaynaklanmaktadır. Telif benzeri bir durum şeklinde özetleyebilirim. İlk değişiklik, ATS ve ETS MP sistemlerinin aynı çatı altında yürütülmesi; kullanıcıları iki farklı site/platforma yönlendirmemek amacıyla yapılmıştı. Ancak SCS'den gelen bildirim dolayısıyla, ekip, isim ve logoyu tekrar değiştirmek durumunda kaldı. Dolayısıyla, ETS2MP -> WoTr-MP -> ve en sonunda TruckersMP olarak isim ve logo değişiklikleri gerçekleştirildi. Bundan sonra bir değişiklik/düzenleme öngörülmemektedir.

Bu arada, logoda Türk eli olduğunu belirtmek isterim. Yeni logo ve avatar tarafımdan tasarlanmış, (SARAJ) kullanım hakları mwl4'ün şahsında TruckersMP, ETS2MP ve ATSMP modu ve modu yöneten ekibin kullanımına verilmiştir.

'SoLo'bLeN, FSWS, ERKAN61 ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. BedirhanTR

BedirhanTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    91
    8
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben bu güncellemeyi indirmeden önce hiçbir sorun yoktu.indirdim ama tır içindeki yazılar bulanık en yüksek kalitede olmasına rağmen

3. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Eline sağlık güzel bir bilgilendirme olmuş :) ETS2 MP ilk çıktığında yaşanan sorunların ATS'de yaşanmaması umuduyla...

Mod çıkalı daha 12 saat bile olmadı bu yüzden eksiklikler olabilir. Sabır içinde beklemelisiniz elbet bir düzene girecektir.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Şubat 2016
  4. BedirhanTR

BedirhanTR

23
    91
    8
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tamam sağolun

5. ahmetcanerefe

ahmetcanerefe

45
    7
    0
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    ats multıplyer steam ıle etkınlestıremıyorum nasıl yapıcam

6. renoclio123

renoclio123
    Plaka

44
    33
    6
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    ets 2 mp kaldırıldı mı artık

7. Draconian

Draconian
    Plaka

33
    176
    287
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
  8. AbuzerBold

AbuzerBold

27
    1
    0
    35
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar ets2 multı kuramadımda yardımcı olabılecek varmı ? ındırdım multi wınter mod falan ışaretlıyorum sonra bı boluk cıkıyor orayı secıyorum amerıcan truckla ılgılı bır yazı yaazıyor bı bılgısı olan yardımcı olabılır mı?

9. DursunAltung

DursunAltung

24
    945
    1.079
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    64 bit değil benim pc :/ :/ yetkililere email atabileceğim adres varmi

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Şubat 2016
  10. Hilalimsin