1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Trafik cezası

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Erendeha tarafından 16 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

1. Erendeha

Erendeha
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Selam dostlar bilgisayarcıda çalışmaya başladım bazen patron elektrikli bisikletle beni biyere gönderiyor kaskım ve ehliyetim yok polis görüp ceza yazsa kim ödemeli boss'a koymaz ama bana uff anlatmak bile istemiyorum sonuçta ona karşı gelemem ama biraz korkarak sürüyorum kurallara uyuyorum yardımlarınızı bekliyor yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.

Leno'X ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.865
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bide patron diyormuş ben tanımıyorum bunu polis bey, geldi elektrikli velesbiti aldı kaçtı :D

3. Erendeha

Erendeha
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Abi yapma yanarız D:

4. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.325
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ceza tamamen şans işi hatta işini her zaman iyi yapan, zengin fakir ayırt etmeden bütün vatandaşlara her koşulda eşit davranan polis beyfendilerin keyfine kalmış bir iş.

Hayatın boyu kural çiğnemezsin 1 milyon kere kurala uyarsın 1 kereliğine kimseyi tehlikeye sokmadan birkaç saniyeliğine uymazsın hemen yakalarlar. Başkası bir kere bile kurala uymaz sabah akşam maganda gibi araç kullanır polislerin önünde neler yapar ama ceza yemez.

Ha bi de patronlar kendini kurtarır sen cezanla kalakalırsın

Erendeha bunu beğendi.
  5. Leno'X

Leno'X
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Eğer oturduğun şehri iyi tanıyorsan trafik polislerinin olduğu yerleri tahmin edip oralara denk gelmemeye çalışmak.Ayrıca o kullandığın elektrikli motorun plakası yoksa etrafda polis yoksa plakaya da yazamadıkları için sıkıntı olmaz. :)

Erendeha ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  6. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.762
    255
    Elektrikli bisikletinde herhangi bir sürme belgesi veya kask zorunluluğu yoktu 2016-2017 yıllarında şu anki kuralları bilmiyorum.Araştır eğer yasak varsa polis görünce dal ara sokaklara

Erendeha ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. Erendeha

Erendeha
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Plaka yok abi şehri gerçekten iyi bilirim burda doğup büyüdüm bide burası küçükşehir zaten ama çarşının tam ortası nokta atışı gibi tam ortada

Genellikle aradan gidiyorum ama çarşı olduğu için mecbur ana yollardan da gitmek zorunda kalıyorum

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Temmuz 2020
    38 KAYSERİLİ 38 ve Ozan Ceylan bunu beğendi.