1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel TMP nin 150 sınırı konusundaki ısrarı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve kaan0664 tarafından 19 Ekim 2018 başlatılmıştır.

1. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    arkadaşlar ben bu konudaki ısrarı anlamıyorum simülasyon oyunu diyorlar ama hız sınırı koyuyorlar feedback attım bir kaç kez bir şey değişimese bile en azından değişmesini umut ediyorum tmp çok sevdiğim bir oyun ancak böyle kısıtlamasındaki ısrarı hiç hoş değil ne güzel önceden zevklice basabiliyorduk 180-195 tırla gidebiliyorduk arabayla 240-250 yapabiliyorduk bu çok güzeldi en azından gerçekteki yapamadığımız şeyleri oyunda yapabiliyorduk lütfen bol bol feedback atın sizde :D kalksın.

efkarligamer ve Steal bunu beğendi.
  2. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Varacağınız Yere 5 Dakika Geç Gitseniz Ölmezsiniz. 150 Sınırı Bence Gayet Mantıklı. 150 Sınırı Kalkmaz Bana Göre. Uğraşmaya Gerek Yok.

mito1172, nash99, schilbs ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. LuisTurk

LuisTurk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

269
    301
    165
    Renault
    oyundan tat alın diye sınır koydular sınır kalkarsa trolllerden oynanamaz hale gelcek oyun

efkarligamer, mito1172 ve O1f1 bunu beğendi.
  4. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Şuan trol yok diyorsun yani herşey yolunda mi

efkarligamer bunu beğendi.
  5. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    ne alakası var ? varacağım yere hızlı gitmeyle :D böyle bir laf denirmi ya bu bir oyun :D

6. LuisTurk

LuisTurk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

269
    301
    165
    Renault
    birazcık mantıklı düşünsen? ben oyunda trol yok demedimki.. hem kalabalık yerlere girme troller azalır

7. zzzzz

zzzzz

747
    1.041
    230
    Oyunun Belli Kurallar Var Zaten Dediğim Gibi 150 Sınırı Bence Güzel. Kaldırılmamasını İstiyorum Ben.

8. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    hayır troll her zaman var alakasız bir şey dediğin şey

kuralla hız sınırlamanın hiç bir alakası yoktur saçma sapan hareket yapan adamı banlarsın gider bu kadar basit 150 sınırlama doğru değil

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Ekim 2018
  9. zzzzz

zzzzz

747
    1.041
    230
    Tamam Öyle Olsun Sen Ne Dersen O Olur Bu Oyunda.

10. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    :D bu sözleri demene gerek yok ben görüşümü söylüyorum:D

bence sen mantıklı düşünsen daha iyi olur :D 150 sınırda biz zevk almıyoruz ha 150 yapmak isteyen mesela hız sabitleyiciyi açar 150 de gider ama ben şahsen 180-190 tırın limitlerini veya arabanın limitlerini zorlamayı isterim otobana çıkıp sonuna kadar devir göstergesi dibe dayanana kadar basmak isterim zevk budur ama gerçek hayatta tabi çok önerdiğim bir şey değil bu sadece oyunda o heyecanı yaşamak güzel oluyor ki simülasyon oyununada gerçekci olmak yakışır.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Ekim 2018