1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Tır Ve Dorselerim Aktif Çalışmıyor?

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve alcatraz2334 tarafından 3 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. alcatraz2334

alcatraz2334
    Kayıtlı Kullanıcı

43
    31
    1
    15
    Volvo
    SP DE 5 tır 5 dorsem vardı sımdı mp gectım kımse calısmıyor kac saat oynuyorum tık yok

2. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

308
    1.598
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Singleplayer olsun, multiplayer olsun sanıyorum garajdan-garaja veya feribotla biryere gittiğinizde; navigasyon penceresinin alt tarafında (zamanı ileriye aldığımızda gördüğümüz) mavi renkli kayan yazıyla geçen bilgilendirme yapılmıyor.

Ben şoförlerimin olduğu saveimle multiplayer ya da singleplayer oyuna gimişsem; Münih 'teki garajımda para durumuma baktıktan sonra, Helsinki 'deki garajıma ışınlanarak gittiğim zaman (kendim hiçbir iş yapmadığım halde), gelirimin az da olsa arttığını görüyorum. 9 işçim var ve hepsi gelişmişlik olarak en üst seviyede. Bu şekilde araları biaz uzak olan garajlar arasında her sıçrayışta, ortalama 200 bin Euro oyun parası yazıyor kasaya. Buna benzer bir kontrol yapmanız mümkün. (Feribotla uzak mesafelere git-gel yaparak ta kontrol edebilirsiniz.) @alcatraz2334 Esenlikle kalınız.

hackvita ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Yazına ilave ediyorum şoförlerin seviyeleri yükselmediği sürece para seviyesinde istediğin yükselmeyi göremezsin çok cüzü rakamlar olacaktır.

4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mp de geçirdiğiniz 1 saat oyunda 6 saate tekabul ediyor. 6 saatte şoförleriniz ne kadar para kazanır bunu hesaba katmak lazım. Sp profilimi yedekleyip mp de bir deneme yapacağım sonucu bu yoruma edit lerim.

hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.