1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Telefon suya düştü

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hakan06tr tarafından 15 Mart 2018 başlatılmıştır.

1. Vueenx

Vueenx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    telefon suya düştü hemen saç kurutma makinesiyle kuruttum ve pirinçe yatırdım batarya takıldığında açılıp kapanıyordu düzelirmi ? teşekkürler.

2. Steal

Steal
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

579
    337
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Şansın bol olsun. Umarım sıkıntı olmaz.

3. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    bende düşürmüştüm , saç kurutma makinesiyle kuruttum 1 gün prinç'e koydum ertesi gün açıldı şans işi biraz'da su geçirmeyen telefonları öneririm.

4. alpiskender2334

alpiskender2334
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    307
    63
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Saç kurutma makinesi niye kullanıyorsun direk bataryayı çıkarıp havluyla suyunu alıp pirince yatırsaydın ya geçmiş olsun telefon gg

UlasCaNN bunu beğendi.
  5. FrankTR

FrankTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Saç kurutma makinesini tavsiye etmiyorum, içerdeki nem buharlaşırsa daha sıkı yapışır ve oksitlenmeye yol açabilir. Mümkün olduğunda peçete ile alabildiğiniz noktalara kadar suyu almaya çalışın. Sonrasında telefonu pirinç dolu bir kavanoza kapatabilirsin. Pirinç kaçabilecek delik varsa kapatmayı ihmal etme. Kavanozun içine biraz tuz da koyabilirsin. Böyle durumlarda olay anında direk enerjiyi kesmek gerekir, umarım öyle yapmışsındır ve kurtarırsın.

UlasCaNN bunu beğendi.
  6. Sukru Yz

Sukru Yz
    Plaka

602
    2.576
    270
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Eğer iPhone türü bir telefon kullanıyorsa onların bataryalarını çıkarmak biraz zor. Bu şey bazı telefonlarda da vardır diye düşünüyorum. Ondan öyle yapmış olabilir.

7. LastWorld61

LastWorld61

20
    191
    20
    90
    TruckersMP Profili
    pirinç suyu emer 1 gün bekletmen lazım

8. Gorkem09

Gorkem09

278
    374
    250
    Telefoncuya götür veya yapabiliyorsan kendin telefonun içini aç oksitlenme varsa temizle.Oksitlenmiş haliyle kullanmanı tavsiye etmem.

9. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar yorum yaptığınız için teşekkür ederim telefon çalışıyor ama içinde su kaldı

10. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Su kaldıysa biraz daha prinçte kalması gerekli bırak 1 - 2 gün dursun içinde