1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Taklitten kapanan instagram hesabı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve YunussEmre tarafından 6 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. YunussEmre

YunussEmre
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar selamın aleyküm hayırlı ramazanlar. Bugün instagram hesabıma girmeye çalıştım giremedim, hesap taklit yüzünden kapanmış. Ama ben kimseyi taklit etmedim, pp de aykut elmasın bu fotoğrafı vardı. Biyografimde ise 'Batlıcan yaptım yicenni?' yazıyordu. Hesabı nasıl açarım?

2. Hapton

Hapton
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

390
    812
    230
    Aykut Elmas'ı açık açık taklit ettiğini belirtiyorsun? Sonuçta sen Aykut Elmas değilsin. Hesabın açılacağını sanmıyorum.

SametET, EmreG, HandCuff ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. YunussEmre

YunussEmre
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aykut elmasa dair hiç bir gönderim yok. Zaten hiç gönderim yok. Birde binlerce barış özcan pp li arkadaşlarımız var onların neden hesabı kapanmıyor?

4. Hapton

Hapton
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

390
    812
    230
    Gönderi olması zorunlu değil. Taklit her zaman taklittir. Raporladığınız zaman o hesaplarda kapanacaktır.

SametET ve HandCuff bunu beğendi.
  5. YunussEmre

YunussEmre
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Anladım. Konu kilit.

Konu Durumu: