1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel şüpheli monitör Asus VG278Q

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve OttomanWolf-89 tarafından 20 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Vatan Bilgisayardan aldıysanız kolaylık sağlarlar. Bununla ilgili Vatan Bilgisayarın çağrı merkezi ile görüşün. Büyük bir ihtimalle aldığınız ürün tehşir ürünü olabilir. O yüzden sıkıntılı ürün gibi duruyor.

2. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    teşhir ürünü büyük ihtimal yaşadığın yerde vatan varsa elden iade et 14 gün geçmeden

3. OttomanWolf-89

OttomanWolf-89
    Plaka

35
    453
    114
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    iletişime geçtim vatanla arkadaşlar ürünü yakın bir şubeye bırakıcam eshop mail adreslerine video resimlerini attım yazdıkları yazı da bu

Ürün tarafınıza ulaştıktan sonra 14 gün içinde tüm aksesuarları ve kutusu ile faturası, garanti belgesi çiziksiz, hasarsız bir biçimde en yakın Vatan Bilgisayar getirebilir ya da ürünü tarafımıza gönderebilirsiniz. Öncesinde eshop@vatanbilgisayar.com mail adresimize yazılı olarak bildirimini yapınız ve sipariş numarasını yazmayı unutmayınız. Bildirim yapılmayan siparişlerde iade geçersiz sayılmaktadır.Ürün hakkında gerekli kontroller sağlanıp buna nazaran karar verilmektedir.UPS kargo ile aşağıda belirtilen adrese göndermenizi rica ederim. PTT kargo hariç diğer kargolar ile gönderebilir ancak kargo ücreti tarafınıza ait olmaktadır. Adres bilgileri: E5 Karayolu Güney Yan Yol Merkez Efendi Mahallesi Tercüman Sitesi Çarşı Binası Topkapı / İSTANBUL ( İnternet Müşteri Hizmetleri )

Saygılarımızla...
    Vatan Bilgisayar San. Tic. AŞ
    www.vatanbilgisayar.com

4. Opssorry

Opssorry
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar Vatan Bilgisayar'da 1 yılı aşkın "e-ticaret elemanı" olarak çalıştım hiç bir şekilde teşhir ürün satışı yok buna emin olabilirsiniz, ayrıca Yücel bey de yakın arkadaşımdır isminin burada geçmesi tuhafıma kaçtı :D neyse verilen maile video ve resimler eklenerek hatayı açıklayarak mail at, istersen kargoya ver geri gönder istersen sana yakın mağazaya teslim et gerisini orada ki ekip halledip talebinize göre iade yada değişim işlemlerini başlatırlar :)

5. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    isminin burada geçmesine şaşırmayın sorunu olan arkadaşı tanımıyorum sadece insanlık namına vatan bilgisayarı aradım karşıma yücel bey cıktı arkadaşın durumunu anlattım yardımcı olacaklarını söylediler. Ben yıllardır alışverişi vatandan yapıyorum sorun olduğunda ilgileniyorlar arkadaştan vatan bilgisayarı aramasını istedim bu yüzden konuştuğum kişinin adını verdim.

hoca33 2 bunu beğendi.
  6. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yanlış anlaşıldım sanırım :) isminin geçmesi mutlu etti anlamında yazmıştım ne biliyim olumlu yönlerden güzel şeyler duyunca mutlu oluyorum ondan dolayı :)

7. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bir yerden ürün aldığınızda kargo veya elden güvenlik bandı varmı ona dikkat edin kargo ile geldiyse herhangi birine kargo paketi dahil açarken video çekin elinizde kanıt olsun şimdiki .. ... ticaret değil üçkağıt yapıyor haramı helali düşünen yok

xuey-s bunu beğendi.
  8. OttomanWolf-89

OttomanWolf-89
    Plaka

35
    453
    114
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    aynen ilk kez böyle birşey başıma geldi daha önce samsung Lg servisinde montaj yapıyordum kutunun açılıp açılmadığını anlıyorsun çok ürün aldım vatan internetden diğerlerinde bir sıkıntı yoktu değiştiricekler %100 zaten internet alımlarımda kutuda büyük bir hasar olmadığı sürece teslim alıyorum zaten

9. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    merak ettim peki gönderilen ürün nedir? resmen savaştan çıkmış gibi görünüyordu ve parmak izi varmış arkadaşın dediğine göre bu bana göre normal bir durum değil sizce normal mi?:U ayrıca hdm kablo neden yok? arkadaş kutu açılımına bakmış çıkıyormuş. şayet iade edilen ürünleri paketleyip tekrar satıyorsanız bu da yanlış bence;)

Son düzenleme: 22 Mayıs 2019
  10. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    İade edilen ürünler farklı bir müşteriye sunulmaz eğer web'den satın alınmış ise böyle bir durum söz konusu bile olamaz iade edilen ürünlere ne olduğu hakkında fikrim yok çünkü o departmana ben bakmıyordum. Son günlerde Vatan'ın çalıştığı kargo firması abidik gubidik işler yapmaya başladı kırık monitörler, tv'ler vs... gitmeye başladı bunu da kargo firması yapmaktaydı o yüzden kargo firması değişti horoz lojistiğe geçildi. Burada ben Vatan'ı savunmuyorum şuan da orada da çalışmıyorum ayrıca sadece iş akışının nasıl işlediğini anlatıyorum.

Parmak izi olayına gelecek olursak belirttiğim gibi depo veya teslimat departmanları ile ilgilenmediğim için o konu hakkında hiç bir şey söyleyemem sadece tahminde bulunabilirim buda yanlış bilgilendirme olur. Ek olarak hdm kabloları her modelde çıkmayabiliyor örnek vermek gerekirse A modelinde çıkan hdm kablosu B modelinde çıkmayabilir bunu üretici firmasının müşteri temsilcisini arayarak net öğrenebilir satın alan arkadaş.