1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Şu yediğim banın açıklamasını yapabilecek bir babayiğit var mı ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve DANA tarafından 27 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aslında ingilizcesi iyi olanı değil, ehliyeti olanı almaları lazım. Adminlerin yarısının trafikten haberi yok

2. BloodyX

BloodyX
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    129
    19
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yine ets2 vakası Saglam bir moderator yok ki zaten bu oyunda hepsi cıkarcı işte :(.
    Harbi harbi ilk defa ets2 bunu beklemezdim o adamı banlamak varken niye seni banlıyor harbi harbi düpe düz art niyet veya moderatörlügü iyi bilmiyor olmalı saçma ciddi ciddi saçmalık Allah Hakkımızda hayırlısını versin ne diyelim. İyi Oyunlar Geçmiş Olsun tekrar ticket at adamlara çünkü haksız bir ban söz konusu bu.

3. DANA

DANA

72
    20
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Banlatan kişi ile discord dan i
    feedback attım itiraz ettim geri dönüş şimdilik yok banlayan admin adminlikten anlamıyor belli ki acemiligine ben denk gelmişim yapacak birşey yok zaten 3 gün atmış bekleyeceğim çaresizce

4. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tanımam etmem ama RaichuTR ye ulaş sana yardım eder en azından elinden geleni yapar diye düşünüyorum

5. DANA

DANA

72
    20
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Nasıl ulaşacağım ki :D sabahtan beri konu üstte duruyor gelen geçen yazıyor. eğer girdiyse siteye görmesi gerekirdi

6. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Olayda hiçbir kasıt olmamasına rağmen yasaklanmanız kötü olmuş. Lütfen ban itirazına gelecek cevabı bekleyin. Eğer verilen dönütten memnun olmazsanız feedback atabilirsiniz.

7. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan

1.325
    7.769
    255
    Tmp nin direklerinden biri işte @DesertEagle26 <3
    Beyler bayanlar şunu söyleyeyim etsmp çöküşte,bitiyor.Yok İngilizce yok oyun bilgisi bunlar yalan dolan ne tanıdıklarım var ne duyduklarım.. Buradaki banın bir açıklaması olamaz tek çizgi ve artıdan viraj zaten adam sollama yapıyor sen (@DANA) gelmişsin adama insanlık olsun diye sağa kayıyorsun istemsiz çarptığın ve şektiğin belli olduğu halde adam kendi hatalı durumdayken hiç çekinmeden senin rapor videonu atıyor.Aşırı hasar felan almış bile olsa insan bir düşünür ben de burada hatalıyım ban yiyebilirim der ama nerde üstelik bazı CANİ ler artık bu adminleri çözdükleri için herşeyi raporluyorlar.Admin konusuna girmek istemiyorum böyle bir olayda sizi banlayan admine ne söylesek gereksiz,anlamsız,boş.

Malthael bunu beğendi.
  8. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yenilen ban a sadece sessizce güldüm :P

9. DesertEagle26

DesertEagle26
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Admin banı kaldırmış, iyi eğlenceler [​IMG]

38kayserili bunu beğendi.
  10. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Konu açıldığından beri sabırla bütün mesajları takip ediyorum. Yazmamakta diretiyordum ama bazı kişiler sabır sınırlarını zorlayacak nitelikte yazılarla artık sabrımın taşmasına yol açıyor.

Adminlerden bu kadar şikayetçiyseniz, ben daha iyi adminlik yaparım, benim kararlarım tarafsız olur, kendi arkadaşlarım bile hata yapsa banlarım, haftada 1000 tane rapora 0 hata ile bakabilirim diyorsanız; takım başvuruları açık. Gereksinimleri karşılayabiliyosanız başvurunuzu yapın, sizi de görelim. Kaç gün dayanabileceksiniz hep birlikte test edelim. "Zaten 50 defa başvuru yaptık, kabul etmiyorlar." diyorsanız da; demek ki sizde eksik olan bir şey var. Onun ne olduğunu bulup, geliştirmeye çabalayacağınıza, milletin peşine takılıp en ufak gazda coşmayın.
    Ayrıca TMP yönetiminden ve adminlerinden memnun değilseniz; hesabınızı da silebilirsiniz. Kimse sizi zorla oyuna sokmuyor.
    Not: Hesabınızı silerseniz, bunun geri dönüşü de yok.

@DANA ; forum üzerinden özel mesajla ulaşabilirsiniz. Müsait oldukça, gerçek anlamda yardımcı olunması gereken kullanıcılara yardım ediyorum.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.