1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Steam Üzerinden Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Greenbow tarafından 19 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Greenbow

Greenbow
    Kayıtlı Kullanıcı

1
    0
    0
    Merhaba arkadaşlar,

Bugün oyundan ban yedim. Nasıl yediğimi size ayrıntılı bir şekilde anlatıcam.

Brno'dan Grimsby'a gidene kadar yolda 3-4 troll ile karşılaştım, 2 defa %100 hasar aldım, zor bi şekilde Grimsby'a ulaştım. Orada da bir troll benim şeridime girip bana çarptı ve bir sürü küfürler etti. Bunların hiçbirine bi şey olmadı tabi. Daha sonra Grimsby'dan karşıya geçtim, liman yolundan hızımı aldım, büyük dorse var, 150 km filan hızla gidiyorum. Yolda 3-4 kişiyi solladım, sonra bir tanesi beni sıkıştırmaya başladı. Biraz da lag problemi vardı, en son tamamen önüme kırdı ben de ondan kurtulmak için sol tarafa kırarak karşı şeride uçtum. Sonucunda da 7-8 tır takla atmaya başladık, aradan 3 saniye geçti ban yedim.

Sebep; "Intentional Disrespectful Driving Ramming"

Sıkıldığım nokta şu; orada beni sıkıştırıan adam bastı yoluna gitti, İngiltere'de benim şeridim de bana kafadan çarpan adam gitti, doğudaki 3-4 troll bastı gitti ama ben ban yedim. Valla bu kadar yazdım ama çok sinirliyim, çok moralim bozuk. Zaten o kadar yolu zararına gidiyoruz.

Neyse böyle işte çok uzatmıyım, herkese iyi oyunlar...

Steam ID: [AGL] Greenbow

@"Tercüman"

2. Bogachan

Bogachan
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    1
    0
    15
    Volvo
    Cvp: Steam Üzerinden Ban Yedim

Merhaba arkadaşlar,
    Milano'dan Berlin'e yola çıktım sonra bir troll bana yan şeritten vurdu takla attım %100 hasar aldı aggressive driving diye ban attı.Şu troller yüzünden oyunun tadı çıkmıyor

Steam:ID bogacx02

3. Maxstar

Maxstar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

309
    49
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Cvp: Steam Üzerinden Ban Yedim

http://www.ets2mptr.com/konu-ets2mp-%E2%80%93-ban-ve-kick-kaldirma.html