1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Sınırsız Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve ScaniaHastasi tarafından 15 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Eagle Vision

Eagle Vision
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    333
    234
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hack değil ama sınırsız banı hak ediyor şu sürüşe bakar mısın.. 5 günlük banın ardından tekrar yine aynı şekilde devam edeceği kesin zaten.. ta ki 6. bana kadar..

2. CRaYzZSHoTT

CRaYzZSHoTT
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    4
    0
    0
    Güzel arkadaşım mousem arada bı takıldığı için bazen kontrolü sağlayamıyorum.
    Ama tavsiyemdir hiç kimseye ön yargıyla yaklaşma şahsen önermem ;)

Gayet güzel bir biçimde admine 3 defa itirazımı yaptım fakat admin hala hile gözüyle bakıyor

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Haziran 2018
  3. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kullanıcıyı şerit dışına sürükleyerek şeride girerken, kendi çekicisi ve dorsesi çarpmadan etkilenmiyor. Bu yüzden adminin gönderdiği kanıt dışında, kullanıcının gözünden bir video ile hile olmadığını kanıtlamalısınız.

4. CRaYzZSHoTT

CRaYzZSHoTT
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    4
    0
    0
    Benim gözümden video kaydı yok keşke alsaydım. Fakat kesinlikle HİLE benzeri birşey açmadım, açsaydım zaten haksızım diyip bırakırdım.

5. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Duisburg-Calais yoluna giriyorsanız; mutlaka video kaydı açın. Olası bir sorunda elinizde kanıt olduğu zaman da, video kaydınızı gönderirsiniz.

6. Catagin

Catagin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

64
    1
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aga hack konusunda birşey diyememde kendi fikrim olan şey iyiki banlanmışsın yani o adamlar eşşekmi o kadar sıra olmuşlar kuyruklar oluşmuş bütün oyun salak bi sen akıllısın zaten değilmi yani kuralına üsülüne göre soldan gitseydin ne olurdu hep karsılasıyorum senın gibilerle sadece diyorumki keşke o an adminligim olsada sizi banlayabilseydimde rahatlasaydım anlamıyorum sağdan gidip sola milletin önüne geçmek yani hack'ı bos koy iyiki perma yemişsin akıllanırsın dicemde bi laf vardır .............. hoşaftan ne anlar. :)

7. CRaYzZSHoTT

CRaYzZSHoTT
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    4
    0
    0
    Anladım sağolun

8. albaywolf

albaywolf
    Plaka

37
    126
    80
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu oyun kayıtsız oynanmıyor aga. Bıkmadan usanmadan her oynadığım gün ortalama 5 videolu report yapıyorum ortalık temizlensin diye ama yok arkadaş. Şu multinin de ücretli olması lazım.

9. Gervasken

Gervasken
    Plaka

139
    28
    170
    MAN
    TruckersMP Profili
    Ban haklıdır fakat sınırsız yemesi böyle bir durumda haksızdır bu yüzden itiraz ediniz.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.