1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Saç Kazıtmak Saçı Gürleştirirmi?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve EmreG tarafından 14 Aralık 2019 başlatılmıştır.

1. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    808
    185
    TruckersMP Profili
    Akrabam söylediğine göre hem protein harcadığı için boy uzataması olduğu düşünülüyorrmuş ve Eskiden saç kazıtmanın saçı gürleştirdiğini düşündükleri için genç yaşlarda kazıtırlarmış .İnternetten araştırdım uzmanlar bunu onyalamamaış bende jilet ile yazın kazıtmayı düşündüm babamda bana bi tane astsubayın saçını jiletlediğini saç teli ince olduğundan kököünden aldığını kel kaldığını söyledi . Ne yapsam diye düşünüyorum sizinde fikirlerinizi merak ettim doğrusu

38 KAYSERİLİ 38 ve Ozan Ceylan bunu beğendi.
  2. POVAC

POVAC
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    126
    95
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bizim bir arkadaşta bu yanlış bilgiden dolayı kazıttı adamın olan saçıda gitti.Şuan kel hasan gibi dolaşıyor.

Razor3214 ve EmreG bunu beğendi.
  3. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.762
    255
    3 numaraya vurdur.Ben ve abim 7-8. Sınıfa kadar sürekli yazın 3 ya da 1 numara yapardık şu an ikimizin de saçı yeterince gür (ince telli kalın telli muhabbetti de yok benimki kalın abiminki ince) ama tabi bu bir istisna da olabilir veya ilerde ne olacağı belli olmaz

UlasCaNN, KadirhaNÖzer ve EmreG bunu beğendi.
  4. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    808
    185
    TruckersMP Profili
    Zaten kestirdim yanları3 e vurdurdum bu soğukta yaptığıma pişman oldum yazın yapmayı düşünüyorum siz ortalama ne kadar sürede kestirdiniz(2 ayda 1 vb)

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  5. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.865
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    2003 den beri saçım yok böyle mutluyum, :) hiç uğraşmıyorum sabah kalkınca yüzü yıka tmm. Vede hiç stres sıkıntı da değil tarama özürlü derler hiç aldırmam bile ektirelim derler mutlu olduğumu söylerim. Evlendiğimde saçım yoktu :D
    (fazla kafaya takma bence emrecim)

6. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    808
    185
    TruckersMP Profili
    Evet zaten saçı 1 e vuruyodum bi aralar çok rahat ettiriyodu ama saçım eskisine göre daha yavaş uzamaya başlayınca kışın pişman oluyorum soğuka faszla alışkan olmadığım için :D

Ozan Ceylan ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.063
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çocukluğumda, yokluktan saçını kazıtan sınıf arkadaşım vardı (bit falan olmasın diye kazıtırlardı). Kaç yaşına geldi, saçı çok da gür değil, kazıtmadığı zamanlarda uzadığı gibi uzuyor hala.

EmreG bunu beğendi.
  8. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    808
    185
    TruckersMP Profili
    jilet sürsem daha gürleşir diye düşünüyorum ama ikilemdeyim şu an en iyisi 3e vurdurmak gibi :D

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  9. Hapton

Hapton
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

390
    812
    230
    Merhabalar Emre,

Bence saçını kazıtma. Saç kazıtarak saçın gürleşeceğini sanmıyorum. B7 takviyesi yapılarak saç daha kaliteli bir hale gelebilir.

EmreG bunu beğendi.
  10. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    808
    185
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.