1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Role play oyunlar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Mustafa Ç. tarafından 11 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

1. Mustafa Ç.

Mustafa Ç.
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    109
    37
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    şuanda 80 küsür fakay oyun çok güzel cidden alasım geldi fakat tuzlu biraz :)

2. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet biraz tuzlu, eğer alın terinle aldıysan (para biriktirmekten bahsediyorum) çok ama çok keyifli oluyor oynaması :)

3. Mustafa Ç.

Mustafa Ç.
    Plaka

23
    109
    37
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Birikmiş para var fakat kararsız kaldım daha ucuz bir yerde yokmudur kendi paran olunca harcamak istemiyor insan birde kaldırırmı kaldırmaz mı bilgisayar o konuda yardımcı olurmusun

4. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Daha ucuzu illaki vardır ama paran boşa gider mi gitmez mi? Bence Steam indirimlerini hiç kaçırma. 23 Haziran 2019'da Steam Yaz İndirimleri başlayacak, ki çok büyük bir indirim :D (İnsanlar o kadar bekliyor ki indirimler başladıktan tam olarak 2 saat boyunca sunucular çöküyor :D)
    Sistemini özelden bana at, çalıştırıp çalıştırmadığını söyleyeyim.

5. Mustafa Ç.

Mustafa Ç.
    Plaka

23
    109
    37
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    23 Haziranı bekleyeyim o zaman game satış da 66 tl mi ne gta 5 steam key fakat 23 haziranı bekleyelim belki daha uygun olur :tbs:
    Özelden neler gerektöiğini ve nasıl bulacağımı söylermisin pek bilgim yok o konularda :)