1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Rapor ettim, ben banlandım.

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Tengiz tarafından 22 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Maalesef hiç saçma değil, tek tek mesaj atma alışkanlığının maalesef kurbanı olmuşsun. Yazacağın şeyi tek seferde yazsaydın kalkıp tek bir admin bile seni banlamazdı. Olaya objektif baktığımda sinirlenip küfür etmişsin sonra kıvırmak için soru işareti atmışsın gibi bir pozisyon söz konusu oluyor. Hakim olmadığın bir dili ne olursa olsun asla kullanma.

TolgaH ve Tengiz bunu beğendi.
  2. Tengiz

Tengiz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    34
    5
    35
    TruckersMP Profili
    dediğiniz mantıklı ama ben anlamını bildiğim bir kelimeyi söylemeden önce neden what diyeyim ki?

3. Mesaj sınırı bitene kadar boşluk ile doldurabilirsin.

4. Express

Express
    Plaka

470
    492
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Benimde öyle banım var :D adamın biri sövdü bende ona sövdüm rapor edicem seni dedi bende düşündüm sadece benim ettiğim zaman ss çekmiş olabilir diye tüm konuşmayı raporladım oda yedi bende pişman değilim :D

Opssory bunu beğendi.
  5. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Biz zaten bu mağduriyetin farkındayız ancak maalesef tek tek mesaj yazıldığı için bu durum oluşmuş. What does the '' ... '' mean? şeklinde sorsaydınız böyle banlık bir durum oluşmazdı.

Tengiz bunu beğendi.
  6. Tengiz

Tengiz

29
    34
    5
    35
    TruckersMP Profili
    Haklısınız. teşekkürler

7. En kolayından videoyu silebilirsin,hiç mi aklına gelmedi :D

eneskilic5567 bunu beğendi.
  8. EmreTR

EmreTR
    Plaka

25
    324
    366
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bir admin bir kuralı uygulaymazken, bir oyuncu nasıl bütün kurallara uysun... Welkamtu ETS2MP

Tengiz bunu beğendi.
  9. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Açık bir şekilde niyetinizi ban itirazına yazarsanız ben banın kalkacağını düşünüyorum (:

10. Tengiz

Tengiz

29
    34
    5
    35
    TruckersMP Profili
    ban itirazına niyetimi yazdım ve bana bu oyunun çocukça bir bölge olmadığını falan filan öyle bir şeyler yazdı. O videoda küfürleri yazan kişinin ben olduğuna göre yorumluyor. Mesajı kapattı bu arada. İtiraza cevap olarak sende küfür etmişsin benzeri bir şey de demedi. Ya admin çok dikkatsiz, ya da önemsemiyor.

ama adamı banlatmak istemiştim :D o da ban yedi ben de :D

şuan adam herhalde videoda küfür eden kişinin ben olduğunu ve itiraz ettiğimi düşündü. Sizce öyle olabilir mi? Rus sonuçta beklenir :) :D:D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Eylül 2017
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.