1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel PC'yi Elden Çıkarma Taktikleri?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve EmreG tarafından 25 Haziran 2019 başlatılmıştır.

1. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    konu açmışın ve pcyi nasıl bozarım demen ne anlama geliyor sence? amacın yeni pc aldırmak gibi anlaşılıyor bir insan neden böyle bir konu açarki başka? buna göre de ailen yok yere maddi masrafa girecek

Scoop ve Razor3214 bunu beğendi.
  2. KutayAnkara

KutayAnkara
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

135
    75
    85
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    2 ay sonra...mpde perma ban silinir mi...

3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Anladığım kadarıyla babası "internete girse yeter" diyor. Bence adam gidip en ucuzundan bir bilgisayar toplar ya da 2. el eski bir laptop falan alır.

mito1172 bunu beğendi.
  4. KutayAnkara

KutayAnkara

135
    75
    85
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    hazır yaz tatilindeyiz, çıraklık yap paranı kazan, hayatının sonuna kadar anlatabileceğin bir deneyim yaşamış olursun

hoca33 2 bunu beğendi.
  5. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ben baba olup bu konuyu görsem bir daha rüyanda görürsün pc yi der kapatırım pc olayını;)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 27 Haziran 2019
    Razor3214 bunu beğendi.
  6. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    o kadar da degil

soylesen bisey degismez zaten almiyo eski olandanda kopamiyor bagimliligi var

7. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Verdik cevabını. Yazılımsal sorunlar çözülür, masaüstüyse donanımsal sorunlar da çözülür. Değilse de şu durumlar oluşur:

1. Baban cimri, hayatta para verip yeni bir şey almaz gerçekten gerekmiyorsa.
    2. Baban, makine çalıştığı sürece eski yeni takmıyor, ölene kadar meydan diyor.
    3. Baban, yeni makine ile ders vs. çalışmazsın diye yenilemiyor.

Kısaca, ne yaparsan yap baban o bilgisayarı yenilemez. Kendin çalışıp para kazanabilirsin ancak.

Bunları nasıl çıkardın dersen, her soruya o anlaşılır/anlaşılmaz mı diyorsun. Demek ki baban az çok bilgi sahibi veya sorguluyor/soruşturuyor.

mito1172, Scoop ve nash99 bunu beğendi.
  8. nash99

nash99

171
    562
    220
    Volvo
    Sanada fikir beğendiremiyoruz.:D Sen burada bizimle nasıl ederim/bozarım hesabı yaparken emin ol baban da bu bunu bozarsa nasıl yaptırırım hesabı yapıyordur. Baban gibi ol, mantıklı düşün.

mito1172, Razor3214 ve xuey-s bunu beğendi.
  9. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Baba temsili : Ben bu çocğun oyununu bozarım. :D

mito1172 ve nash99 bunu beğendi.
  10. Scoop

Scoop

38
    130
    70
    55
    TruckersMP Profili
    senin soruna cevap veriyorum ozaman pc elden nasil cikartabilirim? hemen ikinci el forum sitelerine resim çekip satış ilanı veriyorsun oldumu? ama senin sorun bu değil senin sorun şu = ben bu bilgisayarı nasıl bozarımda yeni pc aldırırım? onuda cevapladı arkadaşlar ben tekrar edeyim senin peder veya valide hanım almak istemezse ağzınla kuş tutsan alamazsın adamın belki borcu var geçim kolay değil sen boz bilgisayarı sana gider 500tl bir tane kasa alır amaç ınternete girsin yeter der... geçim kolay degil imzamdaki bilgisayarı nasıl topladım biliyormusun senelerce çalışarak şuan evliyim 1 çocugum var ve şuan kesinlikle bu sekilde bilgisayar toplayamazdım :... 3 ay yaz tatilin var guzelce gir bir yere çalış orta halli bir bilgisayar al

Razor3214, nash99, mito1172 ve 3 kişi daha bunu beğendi.