1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Oyuncuyu Nereden Banlatabilirim?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve fakedead06 tarafından 6 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. fakedead06

fakedead06
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    2
    1
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhabalar iyi forumlar,Euro Truck Simulator 2 MP'de aracım ile seyrederken videoda görülen şahıs blockluyor bi ramming yapıyor nereye şikayet edeceğimi bulamadım buraya bakındım umarım burasıdır şikayetçiyim konu yeri burası değilse neresi olduğu hakkındada yardım alabilirim.

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Bu rehberden yararlanıp video ile oyuncuyu gerekli yere raporlayabilirsiniz.

3. Ugur89

Ugur89
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    236
    128
    170
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ters yönde olan sensin park ettim diyeceksin ama aracının büyük kısmı yolda ve engellliyor.

Razor3214, Doctor Pikachu ve hoca33 2 bunu beğendi.
  4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşında belirttiği gibi skoda banlık durumda eğer o araç sizseniz sakın rapor felan oluşturmayın en az 1 hafta atar admin buna

5. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bencede @hackvita ve @Ugur89 da dediği gibi burda eğer ki skoda sizseniz ters şeritte park yaptığınız için ban yersiniz.

Son düzenleme: 6 Haziran 2020
  6. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    @Doctor Pikachu @hackvita @Ugur89 dediklerine katılıyor ve artı olarak bişey eklemek istiyorum.
    Videodayken ss alıyorsun eğer o ss kanıt olarak sunucaksan kabul olmaz çünkü ss dediğin anlık birşey

hackvita ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  7. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Videonun öncesi yok. Scout oraya park mı etti, yoksa öncesinde bir kaza oldu ve kazadan sonra mı o şekilde kaldı belli değil. Yani bu video raporlansa bile, yetersiz kanıt sebebiyle reddedilmesi gerekiyor. Kısacası, 2 taraf için de rapor geçersiz sayılır.
    Ek olarak; bu gibi çelişkili durumlarda video süresini, olayın öncesini ve sonrasını kayıt altına alcak şekilde düzenlemelisiniz. Aksi taktirde rapor, yüksek ihtimalle reddedilir.

8. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    ramming yapıyor nedir .d

9. Memur34

Memur34
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    112
    41
    45
    Truckers mp nin kendi sitesinden raporlayabilirisin.

10. fakedead06

fakedead06
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    2
    1
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Cevaplarınız için çok teşekkür ederim bilmediklerimi öğrenmiş oldum çok teşekkürler iyi forumlar dilerim ama öncesinde bir kaza sonucu oraya savruldum ve o şahıs beni sıkıştırdı bilerek o yüzden merak ettim.

Doctor Pikachu bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.