1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Oyun Oynarken Pc Kapanması Yardım Lütfen

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve BeratSoykan tarafından 23 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ramin 3gb olduğundan 32 bit daha uygun gibi sana.

2. Wingardium Leviosa

Wingardium Leviosa
    Plaka

264
    622
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Multiplayer ETS oynayacaksa 64 bit yüklemesi gerekiyor.

Temizlerken işlemci üzerindeki fanı falan söküp işlemciyi temizledin mi? Oraları da temizleyip termal macun sürmediysen normal kullanımda bile kapanması gayet normal karşılanabilir.

Yaşadığım şöyle bir şeyden örnek vereyim; Benim masaüstü bilgisayarımda 1 driver vardı adını şuanda hatırlamıyorum, o açıkken fps düşük oluyordu ve bilgisayar belirli bir sıcaklığı geçince kendini kapatıyordu bir süre açılmıyordu. O driverı kapatınca rahat rahat oynayabiliyordum aynı oyunu, yani demek istediğim bişeyleri kapatarak deneme yapabilirsin. Arka planda senin sıcaklığını vs ölçerek belirli limite ulaşınca kapatan bir şey olabilir. :)

Paarthurnax bunu beğendi.
  3. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hakkaten o gerekiyodu demi :D

Bende ona benzer bir olayı wifi da yaşadım bak. Bir driverdan dolayı internet hızı 50 mbit olcağı yerde 8mbit oluyodu.

Malthael bunu beğendi.
  4. Sweassaww

Sweassaww
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

21
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Fan İçini Temizlemedim Fakat Şöyle Bir Olay Var Roblox Oynuyorum Ram Fln 512 Mb Ekran Kartı Fln İstiyo ONda Kapanıyor Csgo Da Kapanmıyor Böyle Degisik Bir Sorun :(

5. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    yardımcı olmaya çalışacağım da psu kaç wat markası nedir diye soruyorum bilmediğin için cevap veremiyorsun artı ram 3 gb 64 bit kullan daha iyi 32 bit olmaz zaten mp de birde ets2 grafik olarak çok ağırlaştı biraz güçlü kart ve işlemci istiyor artı en az 4 gb ram

6. Sweassaww

Sweassaww

21
    2
    35
    TruckersMP Profili
    markasına fln nasıl bakabilirim video atabilirsen söyleyebilirim :)

7. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kasa yan kapağını aç altta yada üsttedir pasu hatta kasa arkasında açma kapama anahtarı yada siyah elektrik kablosu nereye takılıysa onu takip et psuyu bulursun marka modeli ve kaç vat görünür yan tarafında

8. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bilgisayarın ısınmadan falan kapanmıyor. CS:GO oynayıp ETS2 gibi bir oyunda kapanıyorsa sistemsel bir sıkıntı var. Bu durumda macun falan iş çözmeyecektir. Bilgisayarına EVEREST indirip bana özelden sistemini açık şekilde fotoğraflayabilir misin? Senden isteyeceğim bir kaç iş daha olacak.

9. Sweassaww

Sweassaww

21
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Dediginiz Programı Pek Anlamadım :/ Nerenin Fotografını Cekicem

Son düzenleme: 24 Haziran 2018
  10. Sweassaww

Sweassaww

21
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Birde Şöyle Birşey Var Bügün Oynadım Kapanmadı Pc Ama Dün Kapandı Mesela Bugun Boyu Kapanmadı Virüs Yedimmi Acaba Diiye Düşünüp MalwareBytes ile Taradım Virus Bulamadı ?

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.