1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Netspeed Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve CLG PhoeniX tarafından 5 Mart 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. CLG PhoeniX

CLG PhoeniX
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

131
    19
    95
    DAF
    Arkadaşlar netpseed internet kullanıyorum. Bu sorun ne zaman düzelir sadece 2. sunucuda adamlar donuyor tekerleri dönüyor gözüküyor. 1 ve 3 de sorunsuz oynayabiliyorum acaba ne zaman düzelir.

2. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    benden ban yemiştin değil mi? aradın mı sen müşteri hizmetlerini ne diyorlar?

3. CLG PhoeniX

CLG PhoeniX

131
    19
    95
    DAF
    Evet aradım ama herhangi bir müdahale sağlayamıyoruz diyorlar zaten müşteri hizmetleri amatör kişiler. Yalnız 1. ve 3. sunucuda oynayabiliyorum.

4. needforsped

needforsped
    Kayıtlı Kullanıcı

206
    58
    65
    Scania
    @CLG PhoeniX Dostum "Netspeed" den memnunmusun ? bende geçmeyi düşünüyorumda.

5. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    sunucu resetlenince sorunun çözülür dua et sunuculara lag girsin. :masum:

6. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    ttnet o kadar hakeret ediynuz yine ets 2 yi ttnet türknet kurtarıyo :D

7. O1f1

O1f1

291
    147
    110
    TruckersMP Profili
    Netspeed hangi IXP ile yurtdışına çıkıyor bilmiyorum ama ya paket kaybı ya ping sorunun sebebidir muhtemelen. Genelde küçük ISS'ler SMW3, Seabone ile falan çıkıyorlar bunların da performansı düşük tabi.

8. O1f1

O1f1

291
    147
    110
    TruckersMP Profili
    Bölgenizde fiber varsa (Milleni.com.tr 'den sorgulayabilirsiniz Türk Telekom altyapısını sorgular) sorgudan bakabilirsiniz geçin derim bence zira genel intiba olumlu ha tabi ben kullanmadığım için sözüme kefil değilim ne olur ne olmaz. Şuan aboneleri az olduğu için omurgaları da rahat. Şayet Denizli'de iseniz Türk Telekom'un fiber kabinlerine kendi fiberlerini çekerek Roytept erişimi de veriyorlar.

9. CLG PhoeniX

CLG PhoeniX

131
    19
    95
    DAF
    Bölgemde VDSL var 100 MBPS internet kullanıyorum. 4 UPLOAD var ping sorunum yok alt yapı sağlam ama neden sunucu 2 ye giremediğimi anlayamadım :D

10. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    100mb diyon benim aldığım 33mb ondada gayet iyi oynuyom fps sıkıntımı oluyo sende acaba ?

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.