1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Neden Ban yedim (itiraz sonucu)

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Mustafa Ç. tarafından 20 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mustafa Ç.

Mustafa Ç.
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    109
    37
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Daha yeni 4 gün ban yediğimi öğrendim ve sebebini bilmiyorum truckers mp ye girdim göremedim yardımcı olurmusunuz

Açtığım konuda neden ban yediğimi öğrenmek istemiştim
    cevabını aldım https://streamable.com/h5gzf sorun burdaymış önümdeki tır uzun bir süre bana yol vermedi her sollamaya çıktığımda gaza basıyordu arkasına geçincede yavaşlıyordu sollama çıkınca zaten sollama yapmama izin vermedi bu durumda suç gene bende mi oluyo ?

Son düzenleme: 21 Nisan 2019
  2. BASHKOOV

BASHKOOV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Extreme ve Mustafa Ç. bunu beğendi.
  3. Mustafa Ç.

Mustafa Ç.
    Plaka

23
    109
    37
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sadece böyle gözüküyor bir kanıt göremedim itiraz ediyorum o zaman (itirazı türkçe mi yazmalıyım yoksa ingilizcemi?)

İtiraz ettim fakat hala bir kanıt gelmedi kanıt göstermeden ban atmaları bence çok saçma neye dayanarak attı onuda bilmiyorum zaten 4 gün ban yedim 1 günü gitti bu günde bitti 24 ünde açılıcak ban listem kabarıyo bu yüzden..

4. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Öncelikle itiraz'a Türkçe olarak yazabilirsiniz.Adminler kısa süre içerisinde itirazınıza bakıp kanıtı eklerler.Muhtemelen oyun içinde bir hareketinizden dolayı banlandınız ve admin banlanan kişilerin kayıtlarını ayırıp yükleyeceği için anında kanıt atamıyor.Biraz zaman alabilir ama kanıt atılır, atılmazsa ban zaten kaldırılır, merak etmeyin.

5. Mustafa Ç.

Mustafa Ç.
    Plaka

23
    109
    37
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yardımınız için teşekkür ederim oyun oynarken trol amaçlı oynuyan o kadar çok insan varken düzgün sürenlerin başı yanıyor o zoruma gidiyor sollamaya kalkıyoruz önümüze kırıyorlar yada gaza basıp izin vermiyorlar cidden çok kötü bir durum bakalım kanıtları neymiş teşekkür ederim sağolun :)

Extreme bunu beğendi.
  6. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Eğer attığın videodan dolayı ban yediysen nesine itiraz ettin ki mis gibi banı hak etmişsin ?

Razor3214, Mustafa Ç. ve Ege1903 bunu beğendi.
  7. Ege1903

Ege1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ban haklı. İtiraz gerektirecek bir konu yok.

Mustafa Ç. ve Yasin 53 bunu beğendi.
  8. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    onun yol vermediğini bırak karşıdan araç geliyor gps de belli sollamaya çıkmanın anlamı yok kardeş.haklı ban

Most, Mustafa Ç. ve Yasin 53 bunu beğendi.
  9. Mustafa Ç.

Mustafa Ç.
    Plaka

23
    109
    37
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Banın sebebini bilmiyordum öğrenmiş oldum ayrıca benzinlikten tren yoluna kadar yol vermedi karşı şerit boş olduğu halde bundan sonra video alıcam yoksa başka çaresi yok bunun..

gps te orayı göstermiyordu ben sollamaya kalktım o ara gördüm ve iş işten geçmişti uzun bir süre zaten bana yol vermedi

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Nisan 2019
    Yasin 53 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  10. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Karşıdan gelen olmasaydı yol boş olsaydı sen sollamaya çıkınca yanına gelince hafif sola kırıyor onda sen onu banlatirirdin ama haklıyken haksız duruma düşmüş sün Geçmiş olsun

Mustafa Ç. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.