1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Muhteşem Oyun Red Dead Redemption 2

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 17 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar herkes bir oyunu sever. ETS 2 den sonra en çok sevdiğim oyun Red Dead Redemption 2.

Neden bu oyunu bu kadar sevdiğime gelince;
    Madde madde sıralayım.
    1. Oyunun yapımcısı Rockstar Games olması kaliteli oyun olduğunu gösteriyor.
    2. Hiç sıkılmadan 2 saat kesintisiz oynadım. ETS 2 de bile 2 saat oynayınca sıkılıyorum çoğu zaman.
    3. Oyundaki görevler sıkmıyor. İngilizce'm olmadığ için çok zolansam bile keyif alıyorum.
    4. Her bölümde ne olacak diye düşündürüyor. Ama henüz amacımızın ne olduğunu çözemedim. Ah bu İngilizce olmaması ne kötü bir şey.
    5. Bugün oynadığım bir bölümde adamı yakalama görevi var. Adamı iple yakalıyorsun atın arkasında sürükleyerek götürüyorsun. Sonra adamı bağlayıp kasabaya götürüyorsun. Bu bölümde hiç kimse yardımcı olmuyor. İngilizce bilmemnin eksi tarafı yine.
    6. Muhteşem oyun fiziği ve çatışma sahneleri. Ateş etmeden önce silahın sağlam olup olmadığını kontorl ediyorsun. Öldürdüğün adamların üzerinde ne varsa alabiliyorsun. Yani lootluyorsun. Para v.b şeyler çıkıyor. En önemlisi de ölen kişiler yok olmuyor. Bu da gerçekcilik adına muhteşem bir şey
    7. Oyunu alacaklar için epic games de indirimli.
    Uzun lafın kısası bir oyunu alıp kısa oynamnaktan bu kadar zevk aldıysam. akar bu oyun abi. Bİlgisayarınız yetiyorsa ve paranız varsa gözünüz kapalı gidin alın derim. Ayrıca Online de oynabiliyorsunuz. Daha ne olsun ki?