1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü MP Oynamak

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve HOLA HOLA DOLLA tarafından 20 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HOLA HOLA DOLLA

HOLA HOLA DOLLA
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    3
    0
    15
    arkadaşlar oyunu yeni satın aldım kurdum 2 saat oynadım trcukersmp onuda yükledim 1.32 güncellemesi gelmiş 1.31 e geri çevirdim ama daha önceden mp oyun kaydım olmadığı için giremedim napıcam şimdi güncellemeyi mi beklemem gerekiyor

2. dgkn08

dgkn08
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

19
    5
    65
  3. HOLA HOLA DOLLA

HOLA HOLA DOLLA
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    3
    0
    15
  4. dgkn08

dgkn08

19
    5
    65
    Oyunu 1.32 olarak indirdikten sonra oynadıp save aldın mı. 1.32'de aldığın saveler 1.31.x de çalışmaz. İstersen internetten "Euro Truck Simulator 1.31 DLCsiz Save Dosyası" şeklinde arama yaparak save dosyası indirip deneyebilirsin.

Herhangi bir sorun olursa buraya yazın, bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.

Eğer bu yazım sana yardımcı olduysa Beğenir misin?

HOLA HOLA DOLLA bunu beğendi.
  5. ssv4x

ssv4x
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

932
    590
    185
    Mercedes
    az aşağıya kaydır yükleme kısmında görürsün eski 1.31le uyumlu kayıtları yükleybilrisin

6. HOLA HOLA DOLLA

HOLA HOLA DOLLA
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    3
    0
    15
    evet oldu teşekkürler yardımınız için

7. dgkn08

dgkn08

19
    5
    65
    Rica Ederim.

8. N0XI

N0XI
    Plaka

109
    33
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    https://forum.wotmp.com/konu/ets2-yeni-guncellemeden-sonra-gelen-hata.30413/ Buradakı hata betadakı 1.31.x Surmuune geçirttigimde oluyordu.konuda resim var bakarmısınız acaba

9. dgkn08

dgkn08

19
    5
    65
    Merhaba @N0XI
    Euro Truck Simulator 2' ye sağ tıkla Özellikler > betalar > Girmek istediğiniz betayı seçin > temporary_1_31.x for incompatible mods yap ve kapat sonra Steam 867 MB bir dosya indirecek indirme bittikten sonra steam'ı kapatıp aç kütüphaneye gel oyunun isminin Euro Truck Simulator 2 [temporary_1_31] olduğundan emin ol sonra mp' ye giriş yap aynı hatayı alırsan Truckers MP Launcher'ı silip tekrar yükle öyle düzelir diye düşünüyorum.

Herhangi bir sorun olursa buraya yazın, bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.

Eğer bu yazım sana yardımcı olduysa Beğenir misin?

mexiumut bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.