1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi MP İşlemciye Güç Bindiriyor?

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Hasan-37 tarafından 30 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Hasan-37

Hasan-37
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

120
    41
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar ets2mp hariç oyunlar da tamamen full ekran kartı mı kullanırken %99 gibi sonuçlar alırken ,multiplayer da ets' de resimde ki gibi sonuçlar alıyorum?

BU SORUN OYUN KAYNAKLI MI ACABA ?
    EKRAN KARTI: GTX1050Tİ
    http://prntscr.com/pq8qbd

alikvp bunu beğendi.
  2. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.325
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    nvidia control panelini indirip her uygulama için teker teker gpu, cpu kullanım ayarlarını değiştirebilir, yüksek performans veya yüksek kalite arasında seçenekleri değiştirebilirsin. eğer ayarları değiştirmene izin vermezse yönetici olarak açarsan çalışır

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    dostum termal macun ne zaman yapildi ekran karti ve islemci icin bu tur sorunu bende yasadim termal macun islevini yitirdigi icin yapiyormus termal macun yeniledim simdi o sorunum ortadan kalkti islemci ekran kartina asiri yukleme yapiyordu termal macun yenilemesinden sonra duzeldi

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.