1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Monitöre Görüntü Gelmiyor

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve MuslumcuDayi tarafından 29 Aralık 2019 başlatılmıştır.

1. MuslumcuDayi

MuslumcuDayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    185
    250
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar dün bilgisayarımı açtığımda fanların birden aşırı hızlı dönmesini farkettim ve monitöre görüntü gelmedi. Restart çektim fanlar normale döndü ve birçok mavi ekran hataları aldım. Tekrar kapatıp açtığımda güvenli mod ile açabildim. Sağa sola danışayım dedim sorun yeni yüklenen driverler ile alakalı dendi ve bana format atmam gerektiği söylendi. Ertesi sabah yani bugün internet kafeden windows 10 kurulum cd si çektirip eve döndüğümde bilgisayarın tuşuna bastığımda monitöre Görüntü gelmedi fanlarsa yine hızlandı. Bilgisayar çalışıyor tüm fanlar dönüyor ama görüntü gelmiyor.
    1: Neden görüntü gelmiyor?
    2: Fanların hızlı çalışması donanımsal bir sorunmu yoksa yazılımsal bir sorunmu?
    Çünkü bilgisayarımı en son açtığımda normal bir şekilde kullanıp sorunsuz kapatmıştım.
    Bu sorunlar neden kaynaklıdır size danışmak istedim.

2. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ekran kartın nedir ? Bildiğim kadarı ile fanlar sadece ekran kartı aşırı ısındığında çalışır.

3. MuslumcuDayi

MuslumcuDayi
    Plaka

25
    185
    250
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ekran kartım gtx1060 3gb ısı değerlerinde sorun olmuyordu pek ama.

4. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şuan formatlı mı pc ? yoksa hala aynı mı ? ona göre yaşadığım sorunu ve çözümünü yazacağım.

5. iArknn

iArknn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ekrana görüntü gelmediğine emin misin ? Telefonun flaşı ile monitörü dikkatli incele. Görüntü varmı yokmu kontrol et.

6. MuslumcuDayi

MuslumcuDayi
    Plaka

25
    185
    250
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Hocam formatlı değil atamadım görüntü yok hatta bilgisayarın güç kablosunu prize takınca ilk kendiliğinden çalışıyor 30 40 sn sonra fanlar kuduruyor hızlı dönmeye başlıyor.

Yok reis gelmiyor monitörde zaten no signal yazıyor

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Aralık 2019
  7. TR KAJMERAN

TR KAJMERAN
    Plaka

27
    63
    56
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bunlar elektronik alet kardeşim dün aksamdan normal kapatırsın ama sabah açarsın görüntü gelmez bir sebebe ihtiyac duymuyor bu elektronik aletler. Sen en iyisi pc ni ve monitörünü bi bilgisayarcıya götürüp tespit yaptır orda anlasılır arıza neymiş.

8. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mavi ekran konusunu bilmiyorum fakat bende 1050 ti var ve bir ara güncelleme yapmıştı sonra görüntü gelmemişti defalarca format attım ama bir işe yaramadı ancak format attığım ile kaldım. Yaklaşık 3 gün falan araştırdım çözemedim en sonunda technopat'a konu açtım orada VGA kablo yerine DVI kablo al dediler VGA kablo görüntü aktaramıyor dendi gittim DVI kablo aldım ve gerçekten de sorunu bu şekilde çözdüm.