1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Logitech Driving Force GT Işık Yanmıyor

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Gorkem09 tarafından 20 Haziran 2019 başlatılmıştır.

1. Gorkem09

Gorkem09
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

278
    374
    250
    Öncelikle merhaba konuyu doğru yere açtımmı bilmiyorum yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.Dfgt direksiyon seti almak istiyorum bi tane temiz diyebileceğim buldum sorunum ise şu direksiyonu bağladığımız vakit direksiyon tam tur sağa sola kendiliğinden dönüp toparlıyor lakin ortadaki ışık yanmıyor.Problem sizce nedir ? büyük bir sorunmudur yanıtlarınızı bekliyorum

Hatta buyrun bu da videosu

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Haziran 2019
  2. Skayt93

Skayt93

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    dostum bendede vardı soluk yanıyordu o kadar sorun olacağını sanmıyorum ama sen yinede oyun içerisinde bi test et derim çünkü 2.3.4. el bi direksiyon olmuştur kendisi işi sağlama al

Gorkem09 bunu beğendi.
  3. Gorkem09

Gorkem09

278
    374
    250
    Yanıt için teşekkür ediyorum öncelikle oyun içinde herhangi bir problem sezmedim ne force feedback ne de titreşimde bir sorun var sadece ışık yanmıyordu o kadar.

Skayt93 bunu beğendi.