1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Logitech DFGT Sert Dönüyor?

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve FURKAN 17 tarafından 22 Kasım 2020 başlatılmıştır.

1. FURKAN 17

FURKAN 17
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    329
    58
    55
    TruckersMP Profili
    Selam arkadaslar ben dfgt aldim ama direksiyon zor donuyor gelen kişi ayarladi
    Ets2 baya rahat donuyordu ama simdi donmuyor ne yapmam lazim 900 derece rahat olmasi icin bide ayritten masaustunde iken rahat donmesi icin ne yapmam gerekiyor gelen kişi ets2 ayar yapmişti cok rahat donuyordu ama masaustunde oyle degil

Son düzenleme: 22 Kasım 2020
  2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Aleyküm selam, öncelikle hayırlı olsun.Logitech Profiller uygulamasının yüklü olduğunu varsayıyorum(Eğer yüklü değilse buradan indirebilirsin).Logitech Profiller'i açıyoruz sonra üstten Options menüsüne gelip Global Device Settings diyoruz.Karşımıza gelen ekranda üstten ilk üç ayarı %100'e çekiyoruz.Üstten dördüncü ayarı %10'a alıyoruz ve yanında bulunan kutuya tik atıyoruz.

Ardından resimde ki ayarları, oyuna geçiriyoruz.​

Bu ayarlar direksiyonu yumuşatır ancak sana yinede sert gelirse oyun ayarlarından Titreşim Gücü'nü biraz daha kısabilirsin.

Son olarak direksiyon masaüstündeyken sert olabilir, oyuna girdikten sonra oyun ayarlarına göre daha sert yada yumuşak hale gelir.​