1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kullanmadığım halde yediğim Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve BarXzeN tarafından 29 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BarXzeN

BarXzeN
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    2
    0
    15
    Uzun zamandır oynamıyordum yeni direksiyon seti aldığım için oyunu güncelledim ve 26 eylül akşamı oyun esnasında bir anda perma ban yemişim bunu 29 eylül gecesi tekrar girmeye çalışırken fark ettim bana atılan linkte başka bir oyuncuya çarptığım görünüyor fakat ben oynarken herhangi bir oyuncuya temas değil orada herhangi bir oyuncu bile yoktu ve NCZ hack yazılmış oyunun hatası yüzünden ban yemiş oldum resmen (hile kullanmadığım halde) şans eseri o gün arkadaşıma yollamak için telefonum ile ekranı video ya alıyordum elimdeki videolar ile kanıtlayabilirim bu konuda ilgililerin gereğini yapmasını arz ederim

2. PoyraZTR

PoyraZTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    281
    98
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
  3. anarchistgame

anarchistgame
    Plaka

134
    42
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ghost Mode'da sürmüşsün anladığım kadarıyla çünkü açıklamada orda adam bile yoktu demişsin.

4. Shourte

Shourte

37
    157
    30
    105
    Renault
    TruckersMP Profili
    bendede oluyor adamlar yüklenmiyor sende yol boş diye basıyorsun ncz gibi adamlar ölüyo

5. Kalpar

Kalpar
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun açılır açılmaz hareket etmeyin.1-2 dakika yüklenmesini bekleyin

6. BarXzeN

BarXzeN
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    2
    0
    15
    evet oyun boyunca başka herhangi birini görmedim tek başıma kullanıyordum resmen sonrasında perma ban yedim yapabileceğim bir şey yokmu bu konuda ?

7. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Yapabileceğin bişey var. Eğer o saatte videodaysan videoyu youtube a at ve burdan bakarak itiraz et https://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-ban-itiraz-sistemi-nasil-kullanilir.25411/ ama linkleri filanda koy ha ingilizce olsun mümkünse

BarXzeN bunu beğendi.
  8. MbrsscTR

MbrsscTR
    Plaka

383
    176
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.