1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Krone kişisel dorse sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Memur34 tarafından 5 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Memur34

Memur34
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    112
    41
    45
    Arkadaşlar https://www.youtube.com/watch?v=CwwaVb4aQN4 şu videodaki adımların aynısı yaptım ama nedense bende görünmüyor. Yardımınızı bekliyorum. Krone termokin için denedim
    Not: Bİr tek long isimli dosyayı değiştirdim.

hoca33 2 bunu beğendi.
  2. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

308
    1.599
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Kardeş, herşey scs_box veya scs.box'a göre düzenlenmiş. Def, vehicle, material dosyalarının üçünde de düzeltmeler yapmadan olmaz, uzun iş öyle hemen yapılacak iş değil yapmaya çalıştığınız. Bazı dosya adları ve yollarının dğişmesi gerekiyor.

def\vehicle\trailer_owned\scs.box\paint_job\accessory/myskin.sii içerisindeki bilgilerin krone_coolliner veya krone.coolliner dorse çeşidine göre yeniden yazılıp hazırlanması gerekiyor. Aşağıya (örnek oluşturacak kadarlık bir kısmını) kod içerisine aldığım satırların, coolliner'e göre yeniden düzenlenmesi gerekiyor. Material klasörü içeriğine dokunmak gerekip gerekmediğini bilmiyorum, bakmadım o klasöre.

dds uzantılı dosya skin kalıplarının coolliner'a göre düzenlenmesi gerekebilir.

Kısacası; şu dosyayı şuraya atr, şunu da şöyle yap diye anlatılacak bir durum değil. Belki bana göre böyledir, kolay bir yolu varsa bilen arkadaşlar yanıtlayacaklardır. Hevesinizi de kırmayayım şimdi. Esenlikle kalınız.

Kod:
    SiiNunit
    {
    simple_paint_job_data : .ovr0
    {
        paint_job_mask: "/vehicle/trailer_owned/upgrade/paintjob/scs_box/myskin/longtrailer.tobj"
        flake_uvscale: 32768.000000
        flake_vratio: 0.500000
        acc_list[]: "body.curtain_136"
    }

simple_paint_job_data : .ovr1
    {
        paint_job_mask: "/vehicle/trailer_owned/upgrade/paintjob/scs_box/myskin/shorttrailer.tobj"
        acc_list[]: "body.curtain_78"
        acc_list[]: "f_body.door_c"
        acc_list[]: "f_body.wall_c"
    }

simple_paint_job_data : .ovr2
    {
        paint_job_mask: "/vehicle/trailer_owned/upgrade/paintjob/scs_box/myskin/shorttrailer.tobj"
        acc_list[]: "body.curtain_78bd"
    }

simple_paint_job_data : .ovr3
    {
        paint_job_mask: "/vehicle/trailer_owned/upgrade/paintjob/scs_box/myskin/longtrailer.tobj"
        acc_list[]: "body.dry_van_136"
        acc_list[]: "body.ins_136"
        acc_list[]: "body.reefer_136"
    }

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.