1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Köy Okullarına Masal Kitabı Projesi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Gustav tarafından 23 Mart 2019 başlatılmıştır.

1. Gustav

Gustav
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    Selamlar, sizlere Adnan Menderes Üniversitesi olarak kendi aramız da başlattığımız "Köy Okullarına Yardım" projesi hakkında bilgi vermek istiyorum.
    Aydın Kızılcayer İlkokulu için kendi aramızda küçük bir oluşum olduk ve MEB onaylı küçük bir proje başlattık, elinizde ki küçük çocuklara uygun olan masal ve hikaye kitaplarınızı bizlere göndermenizi istiyoruz. Bu sayede ilkokul da kütüphane kurmayı hedefliyoruz. Kargo ile de gönderebilirsiniz. Veya internet üzerinde GittiGidiyor.com gibi sitelerde setleri bizlere yani küçük kardeşlerimize armağan edebilirsiniz. Özel mesajdan veya sahin.alkin38@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Yardım etmek istediğiniz takdirde belgelerimizi de sizlere sunacağız. İyi forumlar dilerim.

Hazeyn44, Night0, Extreme ve 1 kişi daha bunu beğendi.