1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kendi videomdan ban yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve MarowakTv tarafından 17 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Opssorry

Opssorry
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şaka gibi ya adamı ben raporluyorum ben ban yiyorum var mı böyle bir şey ? beni sıkıştıran ban yemiyor ama ben ban yiyorum neymiş uygunsuz sollamaymış, admin bana ban atarken kafası güzeldi sanırım sollamaya kalktığım adam beni sıkıştırmasa onu geçerek şerit de olurdum.

2. Kerem Işık

Kerem Işık
    Plaka

298
    99
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Başta haklı olan sensin ama adam seni sıkıştırdıktan sonra karşıdan gelecekleri düşünüp kaza olmaması için frenleyip kendi şeridine geçmen gerekirdi bence

KaanMarngozoglu, Erendeha ve kayserispor bunu beğendi.
  3. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sağ aynaya dikkat ederseniz arkamda ki kişi de dibime kadar girmişti eğer fren yapsaydım bu sefer ona takılacaktım ve karşıdan gelen bu sefer direkt bana çarpacaktı bende karşıdan gelen çarpmasın diye sola geçtim ama gelip bilerek kafadan vurdu :) karşıdan gelip bilerek vuran ban yemiş ama beni sıkıştıran ban yememiş çok tuhaf.

Kerem Işık bunu beğendi.
  4. kayserispor

kayserispor
    Plaka

23
    83
    76
    90
    Volvo
    Keşke frene basıp sıkıştıran adamın arkasına geçseydin. Adam zaten karşıdan geleni görünce kaçamayıp senin yerine o kafa atacaktı. Yapacak bişey yok. Ayrıca seni sıkıştıran adam yüzünden kaza yapmamışsın karşıdan gelen kafa attı diye kaza yapmışsın Adminin sen ile sana kafa atan adama ban atması normal.

5. Hakan YALIN

Hakan YALIN
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

22
    3
    65
    başta haklıymışsın da sonradan karşıdan gelene kafadan girdiğin için haksız olmuşsun kesseydin videoyu eğer adama girmeden önce, seni sıkıştıran ban yerdi.

6. Erendeha

Erendeha
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sıkıştığını anlayınca direk alt+f4 derim ben başta haklısın gibi geldi bana ama sonda haksızsın neyse biraz itiraz et düzelir belki

7. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim anlamadığım başta haklı olup da sonra nasıl haksız oluyorum :) Karşıdan gelenle kaza olmasın diye sola geçtim gelip bilerek çarptı çarpmayıp yoluna devam etse ben zaten o yeşillikte durup arkadan araç gelmediği zaman tekrar yoluma geçerdim, hani oyunu bilmeyen biri olsam eyvallah ama burada benim hiç bir hatamın olmadığını düşünüyorum.

8. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Videoyu kesip sadece ilk 18 saniyesini yükleseydin belki de bunlar hiç başına gelmeyecekti.. :masum:

Ama şuan ki duruma bakılırsa ikinizin de ban yemesi gerekir ve ban'a diyebileceğin yada yapabileceğin herhangi bir şey yok, geçmiş olsun.

buracat ve Kiesza bunu beğendi.
  9. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    O zaman videoyu kaldırayım banı kaldırmak zorunda kalırlar değil mi :D :D

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  10. trollendiniz

trollendiniz
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    1
    0
    0
    Siz yine de frene bassaydınız haksız duruma düsmezdiniz ama sizi sıkıstıran arkadaşra ceza almadıysa admini şikayet edebilirsiniz.

Ayrıca videoyu silmeyin Kural 2.9 ' dan perma veya daha uzun süreli ban yiyebilirsiniz. o admin zaten yedeklemiştir videoyu uğraşmayin

bi de videoda chat kısmında size küfür eden arkadaşi da raporlayin boşa gitmesin .d

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.