1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Karşı Taraf Haksızken Ben Ban Yedim?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve sefa565demir tarafından 26 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Jinx

Jinx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Sola dönüş için sağ şeridi kullanıyorsunuz, %100 hatalı, ban verilirsede hak ediyorsunuz. Devamında diğer sürücü durmayıp üstünüze kırdığı için belki değerlendiremye alınır ama bu sizi suçsuz yapmaz. Trafik kuralları geçerli bu oyunda, sola dönüş yapacaksaız sol şeridi kullanmanız gerekir. Sol şeritte ilerleyen kişi sizin sağ şeritten sol tarafa atlayacağınıza olanak vermez.

Bu pozisyonda destek talep etmeniz şaşırtıcı.

Razor3214 bunu beğendi.
  2. Meharslnv

Meharslnv
    Plaka

24
    267
    188
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    ben bir tır şoförü olarak yav araba kullanmıyorsunuz kardeşim bu simulasyon oyunu tır sürüyorsunuz gerçek hayatta biraz tır bilgin varsa oyunuda az çok kavrarsın böyle bir dönüş yok ban haklı kusura bakma daha dikkat et

3. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yukarıdakilerin de belirttiği gibi %100 haksızsınız. Sizi haklı çıkaracak en ufak bir durum yok. Ve videonun başlığına da bakılırsa bu banı şubat ayında yemişsiniz, sonrasında muhtemelen 3 kez itiraz edip itiraz hakkınızı doldurmuşsunuz. Yani adminin işine gelmediği için değil, 3 kez hakkınızı kullandığınız için artık itiraz edemiyorsunuz. Ayrıca oyunda güya ırkçılık olduğundan, adminlerin kötü olduğundan bahsetmeniz, maalesef sizi haklı yapmıyor.

Son düzenleme: 27 Eylül 2020
    Razor3214, hoca33 2 ve xuey-s bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.